"Vaiņode" piekāpjas Ludzas "Latgolam"

"Vaiņodes" handbolisti sestdien, 17. aprīlī, savā laukumā "SynotTip" virslīgas handbola spēlē piekāpās Ludzas "Latgolam".

Vaiņodes handbolistiem šodien neveiksmīgs bija tieši spēles sākums. Jau pēc aizvadītām astoņām minūtēm viņi nonāca iedzinējos ar četru vārtu starpību (1:5) un līdz pat puslaika beigām vairs nespēja atgūt zaudēto. Līdz ar to pārtraukumā komandas devās ar “Latgols” pārsvaru (19:15). Arī otrajā puslaikā situācija laukumā nemainījās, un līdz pat spēles beigām “Latgols” handbolisti turēja drošu distanci, lai noslēgumā svinētu uzvaru spēlē ar rezultātu 36:31, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Rezultatīvākais spēlētājs “Latgols” rindās bija Edvīns Matvejenko, kurš no izdarītiem 16 metieniem 12 reizes bija precīzs. Vaiņodes sastāvā ar 10 vārtiem izcēlās Oskars Pāvils.

Jau rītdien SynotTip handbola virslīgā atkal tiks aizvadītas divas regulārā čempionāta noslēdzošās spēles, kad Vaiņode vēlreiz tiksies savā laukumā, šoreiz uzņemot “Jūrmalas Sports”, bet “ASK/LSPA” mērosies spēkiem ar handbola klubu “Ogre”. Vaiņodniekiem spēle sāksies pulksten 15.

Pievieno komentāru

Sports