"Vaiņode" pagarina "ASK/LSPA" zaudējumu sēriju

Svētdien, 6. decembrī, "SynotTip" Latvijas virslīgas handbola čempionāta spēlē piekto uzvaru izcīnīja "Vaiņodes" handbolisti, kas savā laukumā ar 31:27 pieveica ASK/LSPA komandu, sagādājot tai piekto neveiksmi pēc kārtas.

Abas komandas bija tikušās jau oktobra sākumā, kad armijnieki savā laukumā bija pārāki ar 31:25. ASK/LSPA rindās iepriekšējās divās spēlēs nepiedalījās tās līderis Austris Tuminskis, tomēr šoreiz viņš atkal bija ierindā, kas rīdziniekiem ļāva cerēt, ka beidzot neveiksmju sērija tiks pārtraukta, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Spēles ievadā ASK/LSPA izvirzījās minimālā vadībā (1:0, 2:1), tomēr drīz vien iniciatīva pārgāja mājinieku pusē, kas vairākkārt panāca divu vārtu pārsvaru (6:4, 7:5, 12:10). Divreiz izceļoties Tuminskim un vienreiz Gunāram Liepiņam, ASK/LSPA spēja atkal pārņemt vadību (13:12), bet puslaika izskaņā atkal veiksmīgāk nospēlēja Vaiņode, noslēdzot pirmās 30 minūtes savā labā – 15:14.

Otrā puslaika sākumā laukumā ritēja līdzīga cīņa, bet pakāpeniski mājinieki palielināja savu pārsvaru, puslaika vidū pēc Oskara Pāvila metiena panākot jau +5 (24:19). Rīdziniekiem gan izdevās rezultātu samazināt līdz diviem vārtiem, tomēr Vaiņode uzvaru nosargāja, gūstot panākumu ar 31:27.

Vaiņode – ASK/LSPA 31:27 (15:14)
Vaiņode: Taujēns 8, N. Pāvils 7, O. Pāvils 7/3, M. Mickus 4, Mikāls 2, Plūme 2, Orlovs 1.
ASK/LSPA: Grēberis 7, Drobots 7, Liepiņš 4, Tuminskis 4/1, Vilsons 2, Miemis 2, Lubgāns 1.