Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vaiņodē notiks autosprinta seriāla "Kurzemes Ziemas kauss 2019" piektais posms

Svētdien, 17. februārī, Vaiņodes lidlaukā starts tiks dots Kurzemes ziemas kauss 2019 5. posmam. Nelabvēlīgu laika apstākļu dēl, tika atcelts 4. posms, līdz ar to, kausa izcīņa norisinās 5 posmos, no kuriem 4 labākie tiks ieskaitīti kopvērtējumā, vēstīts biedrības "EVE autosports" mājaslapā.

Vaiņodes lidlauks autosprinta sacensībās tiek izmantots salīdzinoši nesen, bet paspējis jau iemantot pozitīvu slavu sportistu vidū. Plašās asfaltētās teritorijas ļauj veidot ātras, sarežģītas un drošas trases. Arī Kurzemes ziemas kausa piektā posma trases konfigurācija solās būt gana sarežģīta un baudāma. Sacensību dienā plānots aizvadīt trīs braucienus par aptuveni divus kilometrus garo trasi.  Neatkarīgi no laika apstākļiem, trase būs ar stingru segumu, kas sastāv no tīra un netīra asfalta. Ziemai neatbilstošu laika apstākļu gadījumā, radžu klasēs drīkst startēt ar bez radžu riepām. Dalībnieku reģistrācija (sk. zemāk) norisās līdz 16. februāra 18:00, kā arī sacensību dienā(sk. nolikumu) no 9:00-10:30. 

Pēc aizvadītajiem trijiem Kurzemes ziemas kauss 2019 posmiem kopvērtējuma situācija šobrīd ir sekojoša.

FWD klasē Kaspars Tiders šobrīd ir iekrājis nelielu punktu pārsvaru par tuvākajiem sekotājiem, arī FWD/R klasē Kaspars ir pirmais, bet ar vienādu punktu skaitu ar Artūru Zadovski. Artūrs FWD klasē otrais un FWD/R klasē trešais. Artūram FWD klasē uz papēžiem min Gijs Gūža, kurš šobrīd ir trešais.

FWD/R klasē otrajā vietā Mārtiņš Roze. RWD klasē pirmais Kristaps Kronbergs un otrais Dailis Jansons, savukārt RWD/R klasē Dailis ir pirmais, Kristaps otrais. RWD klases trešā vieta pieder Jānim Ptičkinam. RWD/R klasē trešais ir Edvards Egle. 4WD, 4WD/R un 4WD OPEN klasēs diezgan pārliecinošās un drošās pirmo vietu pozīcijās ir Gatis Bunclers. 4WD un 4WD/R klasēs otrās vietas pieder Rūdolfam Grahoļskim, ar nelielu punktu deficītu Rūdolfam seko Uldis Karlovskis, kurš abās klasēs trešais. Starp Uldi un Rūdolfu cīņas notiek arī 4WD OPEN klasē, tur šobrīd Uldis otrais un Rūdolfs trešais.

HISTORIC klasē izrāvies vadībā ar ZAZ un pārliecinoši pirmais ir Uldis Lasmanis. Otrais Viktors Bražis un trešais Intars Peperis. DĀMU klasē nu jau pārliecinoši pirmā Karīna Ieva Gabaliņa, viņai seko Līga Artemenkova un Sintija Dmitrijeva. Nopietnas cīņas JUNIORU klasē, kurā šobrīd pirmais Irmantas Buivydas no Lietuvas, bet tur pat vien un Latvijas godu aizstāv Daniels Zauka, kurš otrais un Martins Jēkabsons ar trešo pozīciju. 

Pievieno komentāru

Sports