"Vaiņode/Lejaskurzemes sports" zaudē cerības uz pirmo vietu

Handbola komanda “Vaiņode/Lejaskurzemes sports” Latvijas handbola čempionāta pirmās līgas otrā posma mačā izbraukumā nospēlēja neizšķirti 22:22 ar komandu "RTU-S". Vaiņodniekiem šajā mačā bija nepieciešama uzvara, lai pirmajā līgā iegūtu pirmo vietu.

"Ļoti smagi gāja," maču komentē "Vaiņodes/Lejaskurzemes sporta" treneris Arvīds Desmitnieks. Viņš norāda, ka lielākās problēmas radījis pretinieku vārtsargs. Pretinieki arī labāk metuši "pendeles", realizējot piecas no septiņiem metieniem. Vaiņodnieki bijuši precīzi vienā reizē no sešām."

Gandrīz visu spēli vadībā bijusi "RTU-S" vienība. Vaiņodnieki uz mirkli vadībā izvirzījušies otrā puslaika vidū. Pusotru minūti pirms mača beigām mājinieki bija vadībā ar divu vārtu pārsvaru.

27. aprīlī pulksten 18 "Vaiņode/Lejaskurzemes sports" savā laukumā spēlēs ar komandu "Jūrmalas sports-2". Uzvaras gadījumā vaiņodnieki būs otrajā vietā pirmajā līgā.