"Vaiņode" Lejaskurzemes novadu čempionātā basketbolā uzvar "Kraukļus" 4

"Vaiņodes" basketbolisti otrdien, 8. martā, Liepājā Lejaskurzemes novadu čempionātā basketbolā ar 70:65 uzvarēja "Kraukļus".

Vaiņodnieki otrās ceturtdaļas beigās rezultātu izlīdzināja, bet trešās ceturtdaļas otrajā pusē ieguva pārsvaru, pēc trim ceturtdaļām esot priekšā ar 13 punktu pārsvaru. "Kraukļiem" pēdējā ceturtdaļā izdevās pietuvoties, bet "Vaiņode" uzvaru noturēja, stāsta čempionāta galvenais tiesnesis Artūrs Auders.

"Vaiņodei" ar 21 punktu rezultatīvākais bija Artūrs Bauze, bet "Kraukļiem" tik pat punktus guva Gundars Olbačevskis.

Trešdien, 9. martā, pulksten 19.30 Sikšņos spēlēs "Nīca" un "Priekule", bet pulksten 19.30 Vaiņodē sāksies spēle starp "Vaiņodi" un "Vērgali 2".

Komentāri 4

kalendāru stāda kurmis?

Tad spēle 2x nedēļā, tad nedēļu klusums. Bet re, Vaiņode var maukt divas spēles divās dienās :d :d :D

pirms 4 gadiem, 2016.03.08 22:08

tu esi idiņš vai kā? kalendāru stāda kurmis?

tu taču esi impotents un sākumā uzzini kas un kā un tad brauc virsū. Vaiņodei nebūtu jāspēlē divas dienas pēc kārtas, ja iepriekšējā nedēļā Vērgale neprasītu pārcelt spēli Vaiņodei, kam arī Vaiņode labprātīgi piekrita. Un kalendārs ir normāli sastādīts, jo katrai komandai ir viena spēle nedēļā. Kautkāds idiņš šito raksta

pirms 4 gadiem, 2016.03.08 22:21

gangsta

tiesi ta, laikam tads kas nespele sito raksta! Jo paslaik viss norit ka janorit un tikai viena spele pa visu sito turniru tik ir parcelta, bet ta viss pec kalendara!

pirms 4 gadiem, 2016.03.09 09:59

geto

Būtu spēle mēnesī, varētu raut visu cauru gadu, kā pienākas vīriem :D jeb tomēr visos turnīros tad netiek saspēlēt? Tomēr Liepāja, Aizpute, Priekule... :D

pirms 4 gadiem, 2016.03.09 14:33