"Vaiņode" Latvijas virslīgas handbola čempionātā uzvar "RTU" 4

"Vaiņodes" handbolisti svētdien, 6. oktobrī, Ulbrokā Latvijas virslīgas handbola čempionātā ar 30:24 (16:11) uzvarēja komandu "RTU".

"Vaiņode" mača sākumā izvirzījās vadībā ar 3:0, 22 minūtē sasniedzot sešu vārtu pārsvaru - 14:8. Pirmo puslaiku vaiņodnieki uzvarēja ar 16:11.

"RTU" handbolistiem 40. minūtē izdevās pēdējo reizi pietuvoties līdz divu vārtu robežai = 18:20, pēc tam jau spēli droši kontrolēja vaiņodnieki, kuri svinēja uzvaru ar 30:24.

"Vaiņodei" rezultatīvākais ar deviņiem vārtiem bija Andis Grundmanis, astoņus vārtus guva Normunds Pāvils, bet sešus - Valts Lapiņš.

"RTU" komandai rezultatīvākais ar septiņiem vārtiem bija Māris Grēberis, piecus vārtus guva Rolands Naglis, četrus - Kārlis Tiškus.