"Vaiņode" Latvijas virslīgas čempionātā uzvar komandu "Ogre/Miandum" 1

"Vaiņodes" handbolisti svētdien, 16. novembrī, savā laukumā Latvijas virslīgas handbola čempionātā ar 28:26 (11:13) uzvarēja komandu "Ogre/Miandum".

"Vaiņodei" ar septiņiem vārtiem rezultatīvākais bija Andis Grundmanis, piecus vārtus guva Valts Lapiņš, bet četri vārti Aināra Pāvila kontā. Viesiem ar astoņiem vārtiem izcēlās Artis Kurmēns, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

"Ogre/Miandum" mača sākumā izvirzījās vadībā ar 6:1, bet pirmo puslaiku uzvarēja ar 13:11. Mača 48. minūtē "Vaiņode" panāca neizšķirtu 20:20, pēc tam bija vadībā ar divu vārtu pārsvaru, ko izdevās noturēt līdz mača beigām.

Komentāri 1

Fans.

Malači, nospēlēja godam, tā turēt!! Šī bija viena no skatāmakājām spēlēm. Super!
Neatslābstam un ierodamies atbalstīt mūsējos jau šo nedēļas nogali, 23. novembrī, plkst.15, Vaiņodes sporta hallē pret SK "Latgols"..

pirms 6 gadiem, 2014.11.20 12:17