"Vaiņode" izcīna pirmo uzvaru Latvijas virslīgas čempionātā

"Vaiņodes" handbolisti svētdien, 27. septembrī, Salaspilī "SynotTip" Latvijas virslīgas handbola čempionātā ar 32:30 (18:16) uzvarēja komandu "MSĢ/LAT-98".

Spēles sākums aizritēja līdzvērtīgā cīņā, bet 25. minūtē "Vaiņode" panāca četru vārtu pārsvaru - 15:11. Pēc pirmā puslaika vaiņodnieki bija vadībā ar 18:16, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Otrajā puslaikā "Vaiņode" turpināja saglabāt trīs, četru vārtu pārsvaru. Mača beigu daļā "MSĢ/LAT-98" pietuvojās līdz divu vārtu atstarpei. "Vaiņode" uzvarēja ar 32:30.

"Vaiņodei" katrs pa astoņiem vārtiem guva Normunds un Oskars Pāvili, bet seši vārti Aināra Pāvila kontā. Mājiniekiem rezultatīvākais ar astoņiem vārtiem bija Emīls Kurzemnieks.