"Vaiņode" izbraukumā zaudē komandai "Ogre/Miandum" 1

"Vaiņodes" handbolisti sestdien, 13. februārī, Ogrē "SynotTip" Latvijas virslīgas handbola čempionātā ar 23:28 zaudēja komandai "Ogre/Miandum".

Lai gan rezultātu atklāja vaiņodnieki, jau pirmā puslaika pirmajā pusē izpaudās ogrēniešu pārākums, kas līdz 15.minūtei panāca 8:3. Puslaiku "Ogre/Miandum" noslēdza ar 16:11, lai gan vienubrīd bija sasnieguši arī septiņu vārtu pārsvaru, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Otrajā puslaikā ogrēniešu pārsvars turējās 5-7 vārtu robežās, tiesa, uz brīdi sadala arī līdz četriem vārtiem. Tomēr "Ogre/Miandum" pozīcijas ne uz brīdi netika nopietni apdraudētas un mājinieki izcīnīja uzvaru ar 28:23.

"Vaiņodei" ar septiņiem vārtiem rezultatīvākais bija Andis Grundmanis, bet piecus vārtus guva Matīss Mickus. Ogrēniešiem ar astoņiem vārtiem izcēlās Artis Kurmēns.