"Vaiņode" ar vienu vārtu pārsvaru pieveic "RTU" 6

"Vaiņodes" handbolisti sestdien, 25. janvārī, savā laukumā Latvijas virslīgas handbola čempionātā ar 23:22 (9:9) uzvarēja komandu "RTU".

"Vaiņodei" rezultatīvākais ar astoņiem vārtiem bija Andis Grundmanis. "RTU" vienībā katrs pa četriem vārtiem guva Dmitrijs Lubgāns, Rolands Naglis, Māris Grēberis un Toms Šibins, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Pirmais puslaiks aizritēja līdzvērtīgā cīņā un noslēdzās neizšķirti 9:9. Otrajā puslaikā vaiņodnieki izvirzījās vadībā ar 14:10. Četru vārtu pārsvars mājiniekiem bija arī divas minūtes pirms mača beigām, bet atlikušajā laikā viesi guva trīs vārtus, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.

Komentāri 6

kā tad

Kāda starpība, vieni vārti vai pieci. Uzvarētājus netiesā :)))

pirms 7 gadiem, 2014.01.25 23:58

Fans.

Ir ir starpība, paskaties tabulu.. ;)

pirms 7 gadiem, 2014.01.31 10:03

FansPans

Par malačiem vēl jārunā, bet labi ka nebija vēl kāda minūte... būtu atkārtojusies vēsture.. :(

pirms 7 gadiem, 2014.01.31 10:05