Vai notiks līderu maiņa?

Šajā nedēļas nogalē, 27., 28. un 29. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas pavisam 9 Liepājas pilsētas basketbola čempionāta spēles. Jau kopš paša sākuma līderu godā turas „Interspiro” spēlētāji, taču ļoti iespējams, ka svētdien čempionāta vadību pārņems „Zīles 1” vai „Vērgales” basketbolisti.

Jau piektdien tiks izspēlēta viena spēle starp „APL” un „Liepājas BS” komandām. Šīs abas komandas ir vienīgās, kuras nav izspēlējušas 1. kārtas spēles un pēc abu pušu vienošanās tā tiks aizvadīta šo piektdien pulksten 18:30.

Spēļu kalendārs (27. marts):
3. zāle 18:30 APL – Liepājas BS

Sākotnēji sestdien bija paredzēti 4 mači, taču pēc abu pušu vienošanās, pēdējā spēle starp „APL” un „LDC” ir pārcelta vēl uz nenoteiktu laiku. Pulksten 11:00 tiksies „Asfalts” pret „Liepājas BS” jauniešiem. Viennozīmīgi, par mača favorītiem tiek uzskatīti basketbola skolas audzēkņi un maz ticams, ka šajā mačā notiks brīnumi.

Pulksten 12:30 gaidāma interesanta spēle starp „RM Siltums” un „Zīle 1” komandām. Ļoti iespējams, ka „Zīles” sastāvā sestdien mēs neredzēsim abus komandas līderus – Arti Ati un Kristapu Frīdenbergu, jo tajā pašā dienā Lietuvā BBL mačs jāaizvada „Liepājas Lauvas” basketbolistiem un maz ticams, ka šie spēlētāji paliks Liepājā. Līdz ar to, spēkošanās varētu izvērsties pavisam līdzīgi.

Pēdējā sestdienas mačā tiksies „Vērgale” ar „Kraukļiem”. Lai turpinātu veiksmīgo cīņu par pirmajām vietām, vērgalniekiem nepieciešama tikai un vienīgi uzvara. Spēles sākums pulksten 14:00.

Spēļu kalendārs (28. marts):
3. zāle 11:00 Asfalts – Liepājas BS
3. zāle 12:30 RM Siltums – Zīle 1
3. zāle 14:00 Vērgale – Kraukļi

Svētdien spēles iesāksies ar „Vērgales” un „Asfalts” spēkošanos. Visticamāk, ka vērgalnieki savāks tik ļoti nepieciešamos 2 punktus un uzvara nekur neizpaliks.

Otrajā mačā tiksies „RM Siltums” pret „Liepājas BS”, kuriem šis būs trešais mačs šajā nedēļas nogalē, taču zinot basketbola skolas audzēkņu slodzi sezonas laikā, domājams, ka noguruma problēmām nevajadzētu būt.

Visinteresantākā varētu izvērsties tieši trešā spēle starp „Interspiro” un „APL”. Lai arī turnīra tabulā komandas atrodas visai atšķirīgās pozīcijās, tomēr komandas spēkos ir visai līdzīgas un daudz kas būs atkarīgs tieši no veiksmes.

Pulksten 15:30 paredzēta spēle starp „Kraukļiem” un „Zīle 1” basketbolistiem. Savukārt, pēdējā mačā tiksies „LDC” ar „Mērnieks” basketbolistiem.

Spēļu kalendārs (29. marts):
4. zāle 11:00 Asfalts – Vērgale
4. zāle 12:30 Liepājas BS – RM Siltums
4. zāle 14:00 Interspiro – APL
4. zāle 15:30 Kraukļi – Zīle 1
4. zāle 17:00 LDC – Mērnieks.LV

Pievieno komentāru

Sports