Vai liepājniekiem izdosies pārkāpt pāri "Valmieras" barjerai

Trešdien, 19. martā, ļoti svarīgu Aldaris Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas spēli savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs „Liepāja/Triobet” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā uzņems vienus no saviem niknākajiem pretiniekiem BK „Valmiera”, kur treneru korpusā darbojas arī liepājnieks Artūrs Štālbergs. Mača sākums pulksten 19:30.

Abām komandām šī būs jau ceturtā spēkošanās reize šajā sezonā. Pirmajās trijās cīņās pārāki ir bijuši „Valmieras” basketbolisti, kuri uzvaras izcīnīja ne tikai spēlē Liepājā (65:80), bet arī savu skatītāju klātbūtnē Vidzemes Olimpiskajā centrā (65:78 un 77:78). Pēdējā spēlē februāra mēnesī Valmierā mājinieku uzvara tika izcīnīta tikai mača pagarinājumā, ne bez veiksmes palīdzības, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Neskatoties uz iepriekšējo spēļu rezultātiem, abas vienības turnīra tabulā atrodas līdzās viena otrai. Abu komandu rēķinā ir 20 uzvaras un 10 zaudējumi, kas vienības ierindo, attiecīgi, 5. un 6. pozīcijā.

Atlikušajā sezonā abām komandām ir atlikušas vairs tikai septiņas spēles, līdz ar to šai cīņai ir milzīga nozīme par mājas spēļu priekšrocībām izslēgšanas spēlēs. Jau šobrīd ir skaidrs, ka liepājnieki ir iekļuvuši izslēgšanas spēlēs, taču joprojām pastāv ļoti labas izredzes regulāro čempionātu noslēgt starp četrām spēcīgākajām komandām, kas garantētu sava laukuma priekšrocības ceturtdaļfināla spēlēs.

To, vai liepājniekiem visu beidzot izdosies pārspēt līdz šim „neuzvarēto” Valmieras komandu un pacelties kādu pozīciju augstāk, varēsim noskaidrot trešdienas vakarā pulksten 19:30. Maču video tiešraidē translēs DELFI.tv!

Pievieno komentāru

Sports