Vai LBL sezona sāksies uz pozitīvas nots?

Trešdien, 1. oktobrī, savu pirmo šīs sezonas Aldaris Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijas spēli izbraukumā aizvadīs „Liepāja/Triobet” basketbolisti, kas Jūrmalas mājas zālē Dubultos mērosies spēkiem ar vietējo „Jūrmala/Fēnikss” komandu. Mača sākums pulksten 19:00.

Abām komandām šī būs pirmā oficiālā LBL sezonas spēle. Skatoties uz pārbaudes spēļu rezultātiem tā vien šķiet, ka Liepājas komandas sniegums ir bijis daudz pārliecinošāks, par ko pierāda pirms dažām dienām izcīnītais BBL kauss. Savukārt nenovērtēt nedrīkst arī „Jūrmalas” basketbolistus, kuri bija lielākie pārsteiguma autori iepriekšējā sezonā. Turklāt jūrmalnieku rindas ir papildinājuši tādi basketbolisti kā Mārtiņš Laksa no BK „Ventspils” un Zviedrijā ilgāku laiku spēlējošais Edgars Jeromanovs, vēstīts "Liepāja/Triobet" mājaslapā.

Starpsezonā Liepājas klubs lika par sevi runāt visātrāk no visām Latvijas komandām, ļoti laicīgi vienojoties ar tiem spēlētājiem, kurus vēlējās saglabāt, un aizpildot tās pozīcijas, kurās vajadzēja pastiprinājumu. Jau trešo reizi jūnijā klubs pieteicās FIBA Izaicinājuma kausam, taču vēlmes atkal nesakrita ar finansiālajām iespējām un nācās no eirokausiem atteikties. Otro sezonu liepājniekus cīņā vedīs galvenais treneris Uvis Helmanis, kurš atzīst, ka šogad viņam strādāt jau ir mazliet vieglāk, jo izdevies vairāk piestrādāt pie komplektācijas nekā pagājušajā sezonā, kad tika saņemts iepriekšējā gada mantojums, kur "čaļi" jau bija ar līgumiem.

To, vai Liepājas basketbolisti turpinās veiksmīgo pārbaudes spēļu uzvaru sēriju mēs varēsim pārliecināties tikai trešdienas vakarā Jūrmalā pulksten 19:00.

Komandu sastāvi:
„Liepāja/Triobet”
Andrius Mažutis, Mareks Jurevičus, Edgaras Žeļionis, Lauris Blaus, Jānis Antrops, Gints Antrops, Dveins Džonsons, Arnolds Helmanis, Kristaps Miglinieks, Roberts Krastiņš, Rolands Silnieks, Elvis Šukteris, Rihards Ozolnieks, Kārlis Grigaļūns

Galvenais treneris: Uvis Helmanis
Treneri: Kaspars Mājenieks, Arvis Steckis, Reinis Rozītis

„Jūrmala/Fēnikss”
Edgars Jeromanovs, Mārtiņš Laksa, Iļja Gromovs, Ervīns Jonāts, Rihards Lomažs, Mārtiņš Rozenbergs, Dāvis Čoders, Roberts Pāže, Guntis Sīpoliņš, Roberts Mednis, Artūrs Ausējs, Kristaps Mediss, Uldis Feldmanis, Uģis Pinete un Jānis Dilevka

Galvenais treneris: Arnis Vecvagars
Treneris: Mārtiņš Liepa

„Liepāja/Triobet” oktobra mēneša spēļu kalendārs:

1.oktobris        LBL1  Dubulti      19.00   "Jūrmala/Fēnikss" – "Liepāja/Triobet"
5.oktobris        LBL1  Saldus       17.00   BK "Saldus" – "Liepāja/Triobet”
8.oktobris        LBL1  Liepāja      19.30   "Liepāja/Triobet"– "Barons Kvartāls"
12.oktobris      LBL1  Liepāja      17.00   "Liepāja/Triobet"– "Latvijas Universitāte”
15.oktobris      LBL1  Liepāja      19.30   "Liepāja/Triobet" – BK "Jelgava”
19.oktobris      LBL1  Liepāja      17.00   "Liepāja/Triobet" – BK "Valmiera"
22.oktobris      BBL    Liepāja     19.30   "Liepāja/Triobet" – Kedaiņu "Nevežis”
25.oktobris      LBL1  Jējabpils    18.00   BK "Jēkabpils" – "Liepāja/Triobet".

Pievieno komentāru

Sports