Vai bronza nonāks Liepājā? 1

Otrdien, 23. aprīlī, otro un tajā pašā laikā arī pēdējo šīs sezonas Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēli savu skatītāju klātbūtnē aizvadīs "Liepājas Papīrs" basketbolistes, kuras atbildes spēlē par bronzas godalgām mērosies spēkiem ar “RTU/Merks” komandu no Rīgas. Mača sākums pulksten 17:30.

Abām komandām šī būs jau otrā savstarpējā spēle par bronzas godalgām. Pirmajā cīņā aizvadītajā sestdienā Rīgā pārākas bija Liepājas basketbolistes, kuras izcīnīja grūtu un smagu uzvaru ar rezultātu 52:47, tādējādi nonākot vairs tikai viena soļa attālumā no bronzas godalgām.

Šajā spēlē vislabāko sniegumu vēju pilsētas komandas rindās nodemonstrēja komandas kapteine Kristīne Cirša, kura uzvarētāju labā guva 13 punktus. Savukārt pretiniecēm 34 no 47 komandas kopā gūtajiem punktiem guva komandas līderes Laura Audere un Daina Lazdeniece.

Atgādinām, ka cīņa par bronzas godalgām norit līdz vienas komandas divām uzvarām, līdz ar to spēle Liepājā var būt arī pēdējā šajā sezonā un laukuma saimniecēm ir sen nebijusi iespēja bronzu pēc ilgāka laika atgūt Liepājas pilsētai.

Šo abu komandu spēles ir bijušas ļoti spraigas un interesantas jau regulārā čempionāta ietvaros, līdz ar to ne mazāk spraigs kapiņš ir gaidāms arī otrdienas vakarā. Ja otrdienas vakarā uzvaru izcīnīs viešņas, tad sērijas trešā izšķirošā spēle atkal norisināsies Rīgā, 26. aprīlī. Lai to nepieļautu Liepājas komandai atbalsts šajā mačā būs vajadzīgs vairāk kā nekad, tāpēc visi basketbola draugi otrdienas vakarā ir laipni aicināti uz Liepājas Olimpisko centru, lai vēju pilsētas meitenēm palīdzētu izkarot tik svarīgo uzvaru pret spēcīgo "RTU Merks" vienību. Mača sākums pulksten 17:30.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

girts.dzerins

http://m.definebabe.com/models/lmd4/karina-o/hdhshhxf

ģirta džeriņa draudzen filmejas porno.

pirms 7 gadiem, 2013.04.22 16:53

Sports