Uzvar Vaiņode, "Mērnieks.LV", Grobiņas pagasts un Dunika 3

Liepājas rajona basketbola meistarsacīkstēs sievietēm otrdien, 10. februārī, uzvarēja Vaiņode, bet viena spēle tika pārcelta. Vīriešiem otrajā līgā triumfēja "Mērnieks.LV". Savukārt trešajā līgā pie uzvaras tika Grobiņas pagasts un Dunika.

Sieviešu turnīrā otrdien Vaiņodes basketbolistes savā laukumā ar 68:60 uzvarēja Grobiņu, informē Vaiņodes sporta metodiķis Gunārs Jansons.

Dunalkas sporta metodiķis Aigars Stonis stāsta, ka dunalcnieces autobusā pārrunājušas, ka spēlēs vienkārši, mēģinās iztikt bez piezīmēm. Komanda varējusi atļauties zaudēt ar 36 punktu starpību, jo pirmajā riņķī bija izcīnījusi pārliecinošu uzvaru.

Vienu brīdi Vaiņode izvirzījusies vadībā ar 19 punktu pārsvaru. Dunalka paņēmusi minūtes pārtraukumu, spēlētājas nomierinājušās un spēlējušas tālāk.

Vērgales un Grobiņas dāmu mačs vakar Vērgalē tika pārcelts uz nākamo nedēļu Vērgales spēlētāju slimības dēļ, zina teikt Vērgales sporta metodiķis Alfrēds Magone.

"Mērnieks.LV" basketbolisti vakar Vērgalē ar 72:69 spraigā cīņā uzvarēja komandu "Vērgale 2". Vērgalnieki uz īsu brīdi bija vadībā trešās ceturtdaļas beigās, bet pārējā laikā ar minimālu pārsvaru vadībā atradās "Mērnieks.LV". Pretinieki bija ieradušies piecu spēlētāju sastāvā un spēlēja uzmanīgi. Bija patīkama spēle, stāsta A. Magone.

Trešajā līgā vakar Grobiņā tika fiksēti šādi rezultāti: Grobiņas pagasts un Gavieze 62:56, Dunika un Embūte 61:53, stāsta rajona meistarsacīkšu galvenais tiesnesis Andris Malkevičs.

Komentāri 3

1. Dunika - 19 punkti+1+1+2=23
2. Grobiņas pagasts - 18+1+2+2=23
3. Embūte - 18+1+2+
4. Gavieze - 17+1+2+

Grobinja 2reizes pieveica duniku un reizi embuuti un tad iznak tikuntaa, ka embuutei jaazaud gaviezei lai Grobinja buutu pirmie?

pirms 12 gadiem, 2009.02.13 14:31

experts

Lindsys tāpēc ka te mūsu idiotiskā sistēma darbojas... Ka arī spēles ar tām komandām kas netika nāk līdz... Šitā mēs iekritām.....

pirms 12 gadiem, 2009.02.13 00:14

Lindsys

Kaads vareetu mani izgliitot un pateikt, ja liidz finaaliem naak lidzi 2uzvaras un finaalos ir ieguutas veel 2uzvaras un kopaa ir 4as un tuvaakiem sancenshiem naak liidzi 2+1 uzvara kaa vinji var cereet veel uz pirmo vietu???

pirms 12 gadiem, 2009.02.12 23:39