Uzvar Latvijas kausa izcīņas otrajā posmā

Latvijas Šaušanas federācijas 2009. gada kausa izcīņas otrajā posmā vīriešu konkurencē uzvarēja aizputnieks Raivis Balodis, sieviešu konkurencē ar trešo vietu bija jāsamierinās aizputniecei Ancei Birkmanei.

Vislielākais dalībnieku skaits Latvijas kausa izcīņas otrajā posmā bija sieviešu konkurencē šaušanā ar mazkalibra ieročiem vingrinājumā “MŠ-3x20”. A. Birkmane ar 552 punktiem tajā ieguva trešo vietu, stāsta treneris Jānis Šalms.

Ceturto vietu ar 547 punktiem izcīnīja Ilze Frīdenberga, piektā ar 545 punktiem bija Evika Apine. Astoto vietu ar 538 punktiem izcīnīja Dace Petrovska, bet labāko desmitnieku ar 491 punktu noslēdza Sintija Strazde. Sieviešu konkurencē pirmās divas vietas izcīnīja Dobeles šāvējas.

Vīriešu konkurencē šajā vingrinājumā nepārspēts palika R. Balodis, bet trešajā vietā negaidīti ierindojās Matīss Ļaudams, aiz sevis labāko sešniekā atstājot Rihardu Priedoltu, Rihardu Frīdenbergu un Ģirtu Rozentālbergu.

“Liepājas rajona Sporta skolas komandas šāvēju rezultāti bija viduvēji, jo jaunajiem sportistiem bija ļoti saspringts iepriekšējais periods, gatavojoties un piedaloties Latvijas Jaunatnes olimpiādē, kurā viņi ar iegūtajām sešām medaļām startēja spīdoši. Pieaugušajiem ložu šāvējiem ilgu laiku nebija notikušas sacensības, viņi gatavojas Latvijas čempionātam,” stāsta J. Šalms.

Latvijas čempionus šogad noskaidros no 31. jūlija līdz 2. augustam Tukumā un Dobelē.