Uzsāks cīņas Latvijas komandu čempionātā novusā

Sestdien sāksies Latvijas komandu čempionāts novusā, kuram kaujinieciski ir gatavas arī Liepājas apkaimes komandas “Lejaskurzemes sports”, “Autobusu parks”, “Grobiņa”, “Mālu iela” un “Priekule”.

“Lejaskurzemes sports”, kas ir vienīgā Liepājas puses pārstāve virslīgā, pirmo posmu sestdien aizvadīs Ozolniekos. Pretiniekos būs vietējie “Ozolnieki”, pērnie Latvijas čempioni „Burtnieku novads”, kas šogad spēlēs zem nosaukuma “Valmiera”, kā arī “Klondaika” (bijušais “Talsu novads”), informē čempionāta tiesnesis Guntis Bucenieks.

“Autobusu parks” pērn izkrita no virslīgas un sestdien cīņu pirmajā līgā uzsāks Piņķos pret “Rēzekni”, “Babīti II” un “Rīgas Sporta veterānu klubu”.

Otrajā līgā spēlēs rekordskaits komandu – 24 vienības. To skaitā arī Liepājas komanda “Mālu iela”, “Grobiņa” (pērn “B&K Rallijs” un pērn no pirmās līgas izkritusī “Priekule”.

Visas trīs komandas pirmo posmu aizvadīs sestdien Liepājā, Cukura ielā 8/16, Liepājas Autobusu parka zālē.

Virslīgā startēs: “Valmiera”, “Babīte”, “Kunturi” (Naukšēnu novads), “Rīgas Taksometru parks”, “Promieņ” (Daugavpils), “Rīgas satiksme”, “Cesvaine”, “Ozolnieki”, “Kursa” (Ventspils novads), “Lejaskurzemes sports” (Liepāja), “Skrunda”, “Saldus”, “Rokāde” (Rīga), “Tukums”, “Klondaika” (Talsu novads) un “Ķekava”.

 Pirmajā līgā startēs: “Cēsis”, “Rēzekne”, “Burtnieki”, “Sala” (Jēkabpils), “Sigma” (Kuldīga), “Autobusu parks” (Liepāja), “Līcis-93” (Roja), “Talsi”, “Kandava”, “Babīte II”, “Mēmele”, “Rīgas satiksme II”, “Baldone”, “Rīgas Sporta veterānu klubs”, “Vilnis” (Ogre) un “Lēdmane”.

Otrās līgas A grupā startēs: “Mālu iela”, “Grobiņa”, “Priekule”, 
“Kurmale”, “Ventspils reiss”, “Druva”, “Tukums II”, “Auce”, “Olaine”, “Jaunpils”, “Avangards” un “Mūku sala”.

Otrās līgas B grupā startēs: “Sala II”, “Jēkabpils”, “Vilnis II”, “Grīziņkalns”, “Ķekava II”, “Rīgas Taksometru parks II”, “Aloja”, “Pociems”, “Vidzemnieki”, “Skille”, “Vaidava” un “Mālpils”.

Pievieno komentāru

Sports