Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzsāk "Bruģa bumbas" čempionātu

Sestdien, 30. maijā, Grobiņas centrā, pilsētas svētku ietvaros tika uzsākts šī gada „Bruģa bumba” čempionāts. Neskatoties uz brāzmainām vēja plūsmām un dažbrīd pie apvāršņa redzamajiem melnajiem mākoņiem, laika apstākļi bija saudzīgi pret dalībniekiem un organizatoriem, lietus lāses pataupot līdz sacensību beigu signālam.

Pirmā posma sacensības uzsāka 32 komandas piecās vecuma grupās, tādējādi noskaidrojot pirmos uzvarētājus.
Meitenes savā starpā sacentās U-99 vecuma grupā, savukārt zēni U-14, U-18 un U-99. Spēles norisinājās arī ierastajā MIX grupā. Spraigākās cīņas izvērtās U-99 grupā, kur 13 komandu konkurencē piedalījās visvairāk dalībnieku, informē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes projektu vadītājs Kaspars Rolavs.

Pašiem jaunākajiem zēniem U-14 grupā sacensība izvērtās starp divām komandām, bet, ņemot vērā iespaidīgo Hesburger sagādāto balvu 1.vietas ieguvējiem, nākamreiz konkurence pieaugs. Šoreiz pārākumu pār „Ērgļiem” izrādīja „Krītiņi”, kā būs nākamreiz?

U-18 vecuma grupā godpilno 1.vietu ieguva „Free gucci mane”, aiz sevis atstājot „we got buckets”, savukārt pjedestāla 3. vietu ieņēma komanda ar nosaukumu „Pirmā +10”.

U-99 vīriešu grupā pēc sīvajām cīņām vietas tika sadalītas sekojoši: 1. „Nu super 1”; 2. „Tblis”; 3. „Veterāni”.
Sieviešu U-99 grupā pirmo vietu izcīnīja „Žubītes”, aiz sevis atstājot komandu „Tūristi”, bet trešo vietu ieņēma „Margrietiņas”.

MIX grupas cīņās spēcīgākie izrādījās „Oskara transports” dalībnieki un ieņēma godpilno 1.vietu, viņiem sekoja „Būvsalons”, 3.vietu atstājot „Krūši” komandai.

Balvas dalībniekiem sarūpēja Čili pica, dāvājot iespēju komandām kopā nosvinēt izcīnīto vietu, Liepājas Olimpiskais centrs, sniedzot iespēju atpūsties SPA un baseinā, un atjaunot spēkus ar bezmaksas ledushalles apmeklējumu visai komandai, lai turpinātu cīņu par pirmajām vietām nākošajos “Bruģa bumbas” posmos.

Apbalvojumus bija sarūpējis arī Fontaine – tur uzvarētājiem būs iespēja nobaudīt amerikāņu iecienīto Burgeru un kolu. Kā jauninājums – šogad katra posma pirmajām 3 vietām trofejas jeb kausi no ra.lv (reklāmas apgāds), kas komandai kalpos par atmiņu ilgus gadus.

Lielu pateicību organizatori izsaka Grobiņas pilsētai par atbalstu un „mūžīgo” labo laiku.

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī pirmais finālists tālmetiena konkursam un par pirmā posma „zelta roku” kļuva Annija Ķergalve no komandas „Tūristi”. Izcīnītā uzvara Annijai dos iespēju noslēdzošajā „Rietumu radio” posmā sacensties ar pārējiem uzvarētājiem par televizoru, ko jau tradicionāli piedāvā viens no atbalstītājiem „Electrons & K”.

“Bruģa bumbas” nākošais „LOC” posms norisināsies jau 17. jūnijā – stāvlaukumā pie Liepājas Olimpiskā centra. Ņemot vērā to, ka paredzams dalībnieku pieplūdums, sākam gatavoties jau šodien, jo cīņas būs nopietnas.

1.posma rezultāti:
U-14 zēni
1.vieta „KRĪTIŅI”
2.vieta „ĒRGĻI”

U-18 jaunieši
1.vieta „FREE GUCCI MANE”
2.vieta „WE GET BUCKETS”
3.vieta „PIRMĀ +10”

U-99 vīrieši
1.vieta „NU SUPER 1”
2.vieta „TBLIS”
3.vieta „VETERĀNI”

U-99 sievietes
1.vieta „ŽUBĪTES”
2.vieta „TŪRISTI”
3.vieta „MARGRIETIŅAS”

MIX grupa
1.vieta „OSKARA TRANSPORTS”
2.vieta „BŪVSALONS”
3.vieta „KRŪŠI”

Sīkāka informācija par turnīru atrodama mājas lapas liepajassports.lv Amatieru sporta apakšsadaļā „BRUĢA BUMBA”.

Organizatori saka lielu paldies visiem dalībniekiem un komandai. Tiekamies jau drīzumā.

Pievieno komentāru

Sports