UZMANĪBU: Saīsina rallija "Rally Liepāja" otro un piekto ātrumposmu

PAPILDINĀTS. Sakarā ar ceļa seguma pasliktināšanos laika apstākļu ietekmē ir notikušas jaunas izmaiņas Eiropas rallija čempionāta pēdējā posma - rallija "Rally Liepāja" - programmā. Organizatori ir saīsinājuši sestdien, 7. oktobrī, otro un piekto ātrumposmu.

Otrais ātrumposms ir saīsināts no 26,56 kilometriem uz 14.90 kilometriem, bet piektais ātrumposms ir saīsināts no 29,64 kilometriem uz 13.50 kilometriem.

Ātrumposma SS9 Canon Biznesa Centrs – IB Serviss 1 (Podnieki) norādītajam skatītāju skatpunktam piekļūšana būs iespējama tikai pirms ātrumposma slēgšanas.

Ātrumposma SS12 Canon Biznesa Centrs – IB Serviss 2 (Podnieki) norādītajam skatītāju skatpunktam piekļūšana būs iespējama tikai pirms ātrumposma slēgšanas.

"Sakarā ar pēdējo dienu spēcīgajām lietavām, kas pamatīgi izmērcējušas grants seguma ceļus visā Latvijā ir saīsināta Rally Liepāja sacensību distance, kā arī atsevišķās vietās mainīti piebraucamie ceļi skatpunktiem. Šāds lēmums pieņemts, lai nodrošinātu drošu sacensību norisi un nenodarītu neatgriezeniskus bojājumus reģiona ceļiem, kurus ikdienā izmanto Latvijas iedzīvotāji," izmaiņas komentē mediju sekretārs Jānis Unbedahts.

Otrā ātrumposma jaunā karte

20171006-2243-otrais-dops.jpg


Piektā ātrumposma jaunā karte

20171006-2244-piektais-dops.jpg


Pievieno komentāru

Sports