Uz "ZZ čempionāta - Rādi klasi!" finālu dosies arī Grobiņas ģimnāzijas audzēkņi

Pēc "ZZ Čempionāta – Rādi klasi!” otrā pusfināla, kas otrdien, 21. aprīlī, norisinājās Ventspils "Pārventas" sporta hallē, ir noskaidrotas visas Kurzemes novada sportiskākās klases, kas 31. maijā dosies uz lielo finālu Rīgā, Vērmanes dārzā.

Jaunākajā, 6. – 8. klašu grupā uzvaru svinēja Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas (DALP) 5. vidusskolas 8.b klase. Otro vietu, kas arī dod ceļazīmi uz finālsacensībām, izcīnīja  Engures vidusskolas 8.a klase.

Balvas saņēma arī Dundagas vidusskolas 6.b klase un Grobiņas vidusskolas 8.b klase, kas izcēlās attiecīgi ar labāko noformējumu un labāko saukli.

10. – 11. klašu grupā uzvaru svinēja Grobiņas ģimnāzijas 11.a klase. Aiz viņiem kopvērtējumā palika Ventspils 4. vidusskolas 11.a klases, kas arī dosies uz lielo finālu. Šajā klašu grupā balvu par labāko noformējumu saņēma DALP 5. vidusskolas 11.b klase. Savukārt par labāko muzikālo saukli tika izvēlēts Liepājas 1. ģimnāzijas 10.d klases veikums.

Spilgtākos "ZZ Čempionāta" Kurzemes pusfināla mirkļus un jauniešu sportisko azartu, visai klasei cenšoties izcīnīt ceļojumu uz Vācijas “Heide parku” vai Horvātiju, varēs vērot nākamsestdien, 2.maijā, pulksten 13 LTV7 raidījumā “Rādi klasi!”.

Šodien, 22. aprīlī, ar sacensībām Hanzas vidusskolas sporta zālē (Grostonas 5) sāksies Rīgas un Rīgas rajona pusfināli.

Pievieno komentāru

Sports