Uz treniņiem peldbaseinos vairs neattiecina prasību par astoņu kvadrātmetru ievērošanu uz apmeklētāju

Uz treniņiem peldbaseinos vairs nevajag attiecināt prasību par astoņu kvadrātmetru ievērošanu uz apmeklētāju, šodien nolēma valdība.

Valdības noteikumu grozījumu projekts paredz uz sporta treniņu (nodarbību) un sporta sacensību norisi peldēšanā publiskas lietošanas peldbaseinos neattiecināt prasību par astoņu kvadrātmetru lielas ūdens virsmas platības nodrošināšanu uz vienu apmeklētāju, vēsta LETA.

Veselības ministrija (VM) skaidro, ka peldēšanas treniņš norisinās sertificēta peldēšanas trenera vadībā, turklāt organizētu treniņu dalībnieku peldēšanas prasmes (tai skaitā dažādos peldēšanas stilos, lielākā daļa no kuriem paredz izelpu ūdenī) gandrīz pilnībā izslēdz inficēšanās riskus treniņa vai sacensību laikā.

Tādējādi uz treniņiem un sporta sacensībām peldēšanā tiks attiecināts tāds pats Ministru kabineta noteikumos ietvertais tiesiskais regulējums kā citos sporta veidos, norāda VM.

Noteikumi attiecībā uz citiem sporta veidiem paredz, ka tajos var neievērot distancēšanās nosacījumu par diviem metru savstarpēju attālumu.

Pievieno komentāru

Sports