Uz sacensībām Liepājā pulcēsies fitnesa un bodibildinga atlēti

Jau šo svētdien, 19. novembrī, Liepājas Latviešu biedrības nama zālē norisināsies sporta biedrības “NAC Latvia-Kurzeme” organizētas atklātās sacensības fitnesā un bodibildingā „Liepāja Classic 2017” ar balvu fondu virs 2000 eiro.

Sacensībās rūpīgi trenētos augumus demonstrēs gan vietējie, gan spilgtākie Baltijas un pasaules bodibildinga un fitnesa titulu ieguvēji – Nikita Putilovs, Jurijs Gucans, Vitalijs Smackis, Vitauts Sadauskis, Jānis Dručka. Paredzams, ka notiks sīva cīņa starp Liepājas un citu Latvijas, kā arī Eiropas pilsētu atlētiem, informē biedrības “NAC Latvija-Kurzeme” vadītājs Juris Dambītis.

Fitnesa un bodibildinga sacensību “Liepāja Classic” laikā skatītāju un tiesnešu vērtējumam būs redzamas gan dāmas, gan kungi, kuri startēs dažādās kategorijās.

“Miss Bikini”  kategorijas dalībnieces līdzinās modelēm no žurnālu vākiem, tiesneši vērtē dalībnieču auguma proporcijas, grāciju un iznesīgumu. Savukārt “Shape” kategorijas dāmām jau nedaudz vairāk redzams muskuļu reljefs, lai gan tas nav ļoti izteikts. “Figure” dalībnieces tiek vērtētas pēc izteiktas un proporcionālas muskulatūras formas, un prasmes to demonstrēt. “Men`s Physique” puiši startē pludmales šortos un demonstrē estētisku un muskuļotu ķermeņa augšdaļu. Savukārt „Athletic” kategorijā tiek vērtēts sportistu muskulatūras reljefs un precīzas auguma garuma un svara proporcijas. Savukārt sacensību kulminācija ir ekstrēmā bodibildinga dalībnieki, kuri ar smagiem treniņiem trenažieru zālē un striktu ēšanas režīmu rada izteikti muskuļotu augumu. “Bodybuilding Novice” kategorijā piedalās atlēti, kuri startē pirmo sacensību sezonu. “Bodybuilding Juniors” kategorijā ir noteikts vecuma ierobežojums – jaunieši un vīrieši vecumā līdz 23 gadiem. Savukārt “Bodybuilding Men” kategorijā ir vīri, kuru dzīvesveids ir bodibildings.

Īpašas balvas sportistiem sagatavojuši lielākie sporta uztura zīmoli Latvijā “Baker nutrition”, “Protein Performance”, “Sport Meal Shop” un sporta apģērbu zīmols “Musclelove”. Arī Red Sun Buffet būs sarūpējis savu simpātiju balvu, kura tiks piešķirta kādam no sportistiem.
Papildus skatītājus priecēs un izklaidēs Liepājas “pole dance” studijas “Energy Duck” meitenes, kā arī fitnesa kluba “Libava Sports” šova grupas 12-14 gadu vecuma meitenes Svetlanas Putilovas vadībā.

Skatītāji aicināti nākt atbalstīt sportistus un elkus, kā arī baudīt skaistu, koptu un trenētu atlētu priekšnesumus, lai gūtu iedvesmu saviem sportiskiem sasniegumiem. Pasākuma laikā būs pieejamas Latvijas sporta uztura zīmolu pārstāvju konsultācijas par sporta uztura produktiem, kā arī notiks produktu degustācijas.

“NAC Latvia-Kurzeme” sacensību “Liepāja Classic 2017” sākums šā gada 19. novembrī pulksten 13 Liepājas Latviešu biedrības nama zālē.

Biļetes iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā, kā arī mājaslapā www.bilesuparadize.lv. Biļetes cena 6 EUR. Bērniem līdz 14 gadiem ieeja bez maksas.
Atklātās sacensības fitnesā un bodibildingā „Liepāja Classic 2017” organizē sporta biedrība “NAC Latvia-Kurzeme” ar Liepājas pilsētas atbalstu.

Pievieno komentāru

Sports