Uz pasaules čempionātu dosies arī liepājnieks Aigars Krickis

Latvijas U-19 florbola izlases galvenais treneris Ainārs Zelčs nosaucis komandas sastāvu dalībai pasaules čempionātā, kas maijā risināsies Somijas pilsētā Turku. Sastāvā iekļauts arī Liepājas florbolists Aigars Krickis.

"Kuršu" florbolists Aivis Tālbergs portālam norāda, ka A. Krickis ir vienīgais no liepājniekiem, kurš iekļauts Latvijas izlases sastāvā.

Pēdējā pārbaudes spēle pirms došanās uz Somiju 26.aprīlī Kocēnu Sporta namā Latvijas izlase tiksies ar Igaunijas vienaudžiem.

Pasaules čempionāts norisināsies no 6. līdz 10.maijam, un Latvija apakšgrupu turnīrā tiksies ar trīskārtējo pasaules čempionvienību Zviedriju, kā arī ar Šveices un Dānijas izlasēm.

Pasaules čempionāts norisinās ik pa diviem gadiem - iepriekšējā turnīrā Latvijas izlase izcīnīja piekto vietu, bet augstākās vietas tā ieņēmusi 2001. un 2005.gada pasaules čempionātos, kad Latvijas U-19 izlase spēja izcīnīt ceturto vietu.

Latvijas U-19 florbola izlases sastāvs dalībai pasaules čempionātā: vārtsargi - Dmitrijs Škļarovs, Ivars Dišereits; aizsargi - Oskars Keišs, Ervīns Torsters, Mārtiņš Zicmanis, Sandris Virsnītis, Jānis Mūrnieks, Aigars Krickis, Jānis Akmentiņš; uzbrucēji - Gatis Akūlovs, Aivis Kusiņš, Ralfs Priedītis, Roberts Fārenhorsts, Toms Dāle, Atis Stepāns, Oskars Balodis, Matīss Jansons, Aleksandrs Abrāmovs, Toms Rīsmanis; rezervisti - Valts Stūris, Matīss Kligins, Kristaps Vasiļjevs, Ints Vilks.

Pievieno komentāru

Sports