Uvis Helmanis: ''Šodien jāuzslavē visa komanda"

"Liepāja/Triobet" galvenais treneris Uvis Helmanis pēc savas komandas uzvaras pret "Baronu Kvartālu" atzina, ka puišiem mača ceturtajā ceturtdaļā izdevās tikt galā ar viesu līderi Kasparu Kambalu, kurš pirmajā puslaikā ārdīja liepājnieku aizsardzību.

"Iesākām mazliet nedroši, daudz kas no plānotā pajuka - aizsardzība, aizsardzība konkrēti pret Kasparu Kambalu, netikām ar viņu galā. Viņš mums ārdīja visu aizsardzību ārā. Tā bija mūsu problēma," stāsta U. Helmanis.

Viņš norāda, ka ar pacietīgu spēli aizsardzībā komandai izdevās rezultātu izlīdzināt, kaut arī pretiniekam jau bija sesmit punktu pārsvars.

"Šodien jāuzslavē komanda. Pēc gūtajiem punktiem redzam, ka septiņi spēlētāji guvuši ap desmit punktiem, virs vai zem, tas ir komandas panākums. Varbūt nebija labākā spēle mūsu izpildījumā, bet esam priecīgi par uzvaru," piebilst U. Helmanis.

"Liepāja/Triobet" trešdien, 8. oktobrī, Liepājas Olimpiskajā centrā "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas spēlē ar 75:67 (15:16; 21:22; 17:16; 22:13) uzvarēja ambiciozo komandu "Barons Kvartāls", kuras sastāvā spēlē arī K. Kambala un Kristaps Valters.

Pievieno komentāru

Sports