Ūdensmotosportists Morozs izcīna trešo vietu Vācijas čempionāta posmā F-4S klasē

Latvijas ūdensmotosportists Mārtiņš Morozs, kurš pārstāv Liepājas ūdens motosporta komandu "UPB Energy", izcīnījis trešo vietu Vācijas čempionāta pēdējā posmā F-4S laivu klasē, aģentūru LETA informēja Latvijas Ūdens motosporta federācija (LŪMSF).

Čempionāta pēdējā posmā, kurš norisinājās Vācijas dienvidu pilsētā Laufenē, liepājnieks kvalifikācijā uzrādīja otro labāko laiku, bet tikai par piecām sekundes simtdaļām atpalika no čempiona titulu pirms pēdējā posma jau nodrošinājušā vācieša Štefana Hāgina un par trim simtdaļām apsteidza Oskaru Sāmuelsonu no Zviedrijas.

Pirmajā sprinta braucienā Hāgins sāncenšiem nebija panākams. Morozs sīvi spēkojās ar Sāmuelsonu un pēc sprinta braucienā veiktajiem 15 apļiem finišēja otrajā vietā. Otrajā braucienā piloti startēja apgrieztā secībā un latvietim trasē nācās doties no piektās pozīcijas, uzreiz aiz sava sīvākā konkurenta zviedra.

Liepājniekam starts padevās gaužām vājš, un finišā viņam nācās samierināties ar trešo vietu. Abu sprinta braucienu summā Morozam un Sāmuelsonam bija vienāds punktu skaits, bet zviedrs pēdējā braucienā uzrādīja labāku laiku, līdz ar to ieguva izdevīgāku starta pozīciju finālam.

Finālbraucienā atkal nenotverams bija Hāgins un arī Sāmuelsons negrasījās atdot savu otro pozīciju. Morozs vairākas reizes mēģināja skandināvam uzbrukt, tomēr 20 apļu laikā zviedrs lielākoties turējās priekšā par divu trīs laivu tiesu, finišā liepājnieku apsteidzot par aptuveni divām sekundēm.

Lai arī pēdējā posmā Morozs izcīnīja trešo vietu, čempionāta kopvērtējumā tas viņam ļāva pakāpties tikai uz ceturto vietu, par vienu punktu apsteidzot vācieti Uvi Bretšneideru.

Pievieno komentāru

Sports