Ūdensmotosportisti Slakteris/Bergholcs izcīna septīto vietu izturības sacensībās Polijā

"World Circuit Endurance Championship" izturības sacensībās ūdensmotosportā, kas svētdien norisinājās Polijā, septīto vietu izcīnīja "Riga Powerboat Team" komanda Uvis Slakteris un Mārtiņš Bergholcs.

Kopā ar Bergholcu un Slakteri sacensībās, kas ilga astoņas stundas, brauca arī polis Barteks Marsaleks.

Piloti sacensībās brauca uz maiņām. Pirmais, kas devās trasē, bija Marsaleks. Komandas stratēģija paredzēja, ka katrs pilots brauc pa stundai vai stundai un divdesmit minūtēm. Kā aģentūru LETA informēja "Riga Powerboat" komandas preses dienests, sākumā sportistiem veicies ļoti labi, taču lielās slodzes dēļ laivai sākušās tehniskas problēmas - akumulatora vainas dēļ bija jābrauc krastā veikt remontdarbus. Pēc tam laivā parādījies caurums, un tā lēnām sāka piepildīties ar ūdeni, vēlāk atkārtoti bijis jābrauc krastā izsprāgušā gaisa spilvena dēļ.

Neveiksmēm punktu pielika motora "nomiršana" pēdējā aplī, un Slakteris, kurš tajā laikā stūrēja laivu, tā arī nefinišēja.

"Kopumā mēs nobraucām kādus 300 apļus, un motoram tur ko turēt ir. Visu laiku mūs vajāja tehniskas ķibeles, bet varbūt šeit piedalīsimies arī nākamgad, un tad mums ies labāk," pēc sacensībām izteicās Slakteris.

Pievieno komentāru

Sports