Tuvojas sporta sērijas "Izrāviens" 2017. gada sezona

Straujiem soļiem tuvojas Liepājas sporta sērijas “Izrāviens” jaunā sezona. Tās dalībniekus sagaida daudz pārsteigumu – interesantas sacensības, jaunas distances un liela deva pozitīvu emociju.

Liepājas sporta sērija “Izrāviens” solās būt pārsteigumiem bagāta. Tās organizatori ir centušies attīstīt jau esošās sacensības, kā arī pilnveidot un paplašināt sporta sēriju “Izrāviens” ar jaunām, lai padarītu to pieejamāku un aizraujošāku.  Gluži kā iepriekš, arī šogad sporta sērijas sacensību dalībniekiem būs iespēja katrās sacensībās krāt punktus, lai cīnītos par “Izrāviena” lielo kausu un sezonas līdera titulu, informē Liepājas sporta sērijas “Izrāviens” Projektu koordinatore Sandra Indriksone.

“Izrāviens” savu sezonu nemainīgi sāks ar pavasara skarbāko skrējienu “Jēkaba krosu”, kas norisināsies jau 8. aprīlī. Tajā jau gaidāmi pirmie pārsteigumi. Lai mudinātu arvien vairāk liepājniekus un pilsētas viesus pievērsties aktīvam dzīves veidam, “Jēkaba kross” šogad piedāvās, ne tikai jau ierasto ~7,5 km distanci, bet arī ~3,5 km garo “Jēča” distanci un “Jēkabiņa” distanci bērniem.

8. jūlijā sagaidāms lielākais sezonas jaunums – “Beberliņu īriens”!  Skriešana, peldēšana, airēšana – tas viss vienās sacensībās. Organizatori aicina nenobīties un mesties pretī izaicinājumam, jo tikai tā var pilnveidoties!

Pārsteigumi ir arī jau visiem zināmajā stundas skrējienā. Šogad “Liepājas stunda” norisināsies 4. augusta vakarā. Dalībnieki noskaidros līdz metram precīzu attālumu, kādu spēj veikt stundas laikā, skrienot pa izgaismotu  stadiona “Daugava” skrejceļu.

Divas nedēļas vēlāk, 19. augustā, visi tiek aicināti sēsties uz velosipēda un kārtīgi mīt pedāļus jeb piedalīties “Liepājas velokrosā”.  Sacensībās būs trīs dažādu garumu distances, ieskaitot bērnu distanci, lai katrs varētu izvēlēties sev piemērotāko.

Šķēršļu skrējiens “Karostas mezgls” 16. septembrī noslēgs sporta sērijas “Izrāviens” sezonu. Drosme, spēks, veiklība un ātrums.  Vairāk kā 30 dabīgi un mākslīgi radīti šķēršļi. Pagājušajā sezonā tas pulcēja divtik vairāk dalībnieku, nekā iepriekš. Šogad savu spēju robežas varēs pārbaudīt arī mazie drosminieki, kuriem būs pašiem sava šķēršļu trase.

Viens no “Izrāviena” organizatoru mērķiem ir izveidot daudzpusīgu aktīvā sporta pasākumu piedāvājumu, tāpēc ikvienam būs iespēja iegūt papildus punktus sērijas kopvērtējumam, piedaloties arī trīs citos sporta pasākumos.

Daudzi jau ir dzirdējuši par “Liepājas pusmaratona” pārmaiņām. Tas ir izlolots un izaudzis, tā galvenie organizatoriskie groži ir nodoti BIGBANK Skrien Latvija organizatoru rokās. Bet 26. martā startējot 5km, 10km vai 21km distancē, dalībniekiem būs iespēja tikt pie “Izrāviena” punktiem.

Maija sākumā Liepājā norisināsies Latvijas orientēšanās čempionāts sprinta distancē, kur punktus varēs iegūt, startējot Open 1 vai Open 2 distancē.

Tāpat “Izrāviena” organizatori draudzējas ar taku skrējienu seriālu “Stirnu buks”. Papildus punktus kopvērtējumam varēs iegūt 21. oktobrī, skrienot Karostas Stirnu bukā Lūša, Stirnu Buka, Zaķa vai Vāveres distancē.

Pieteikties sporta sērijas “Izrāviens” sacensībām būs iespējams mājas lapā izraviens.eu, sākot no 10. janvāra.

2017. gada “Izrāviena” sacensību kalendārs
8. aprīlis – “Jēkaba kross”;
8. jūlijs – “Beberliņu īriens”;
4. augusts – “Liepājas stunda”;
19. augusts – “Liepājas velokross”;
16. septembris – “Karostas mezgls”.

Sacensības, kurās piedaloties varēs iegūt papildus punktus “Izrāviens” kopvērtējumam:
26. marts – “Liepājas pusmaratons”
6. maijs – “Latvijas orientēšanās čempionāts sprinta distancē”
21. oktobris – “Karostas Stirnu buks”

Plašāka informācija par sacensībām un to nolikumi: www.izraviens.eu

Pievieno komentāru

Sports