Tuvojas rallijsprints un rallijs "Alūksne 2013"

Gatavošanās nākamās sezonas pirmajam rallijam jau noris pilnā sparā.

Baltijas rallija ziemas sezonu 2013.gadā 18. – 19.janvārī atklās rallijsprints un rallijs „Alūksne 2013”.  Ja nu kaut kur mūsu mainīgajos Latvijas laika apstākļos nākamziem atnāks sals un sniegs, tad tas noteikti būs Alūksnes novadā, Alsviķu, Annas, Jaunlaicenes, Jaunalūksnes, Malienas, Mārkalnes un Ziemeru pagastos, kuriem cauri vīsies līdz pat 70 km rallijsprinta un rallija „Alūksne” ātrumposmu.

Protams, to īpaši labi zin Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Aivars Fomins, kurš atzīst: „Alūksne ir Latvijas ziemas galvaspilsēta, tādēļ priecājos, ka sacensību organizatori un sportisti to ir novērtējuši un ziemas rallijs notiks tieši te, Alūksnes novada kalnainajos un viltīgajos ceļos.”

Rallijsprinta un rallija „Alūksne 2013” mājas lapā www.4rati.lv ir atrodams rallija gids, informatīvs dokuments, kas ieskicē sacensību galvenās vadlīnijas. 11.decembrī tiks publicēts rallijsprinta un rallija nolikums, un sāksies sportistu pieteikšanās sacīkstei.

Pirms diviem gadiem veiksmīgi startējuši kā rallijsprints, pirms gada – jau izauguši līdz  rallijam, arī 2013.gadā rallija un rallijsprinta „Alūksne” organizatori ir pilni apņēmības sagādāt lielisku un pozitīviem pārsteigumiem pilnu pasākumu sportistiem un  skatītājiem.

„Alūksne 2013” aicinās sacensties gan LR 2013.gada rallijsprinta čempionāta pirmajā posmā, gan cīnīties par rallija „Alūksne 2013” kausu individuālajā vērtējumā. Ciemos tiks gaidīti arī igauņu sportisti.

Alūksnieši ne tikai plāno maršruta kartes uz papīra un domā, kā izmantot iepriekšējo gadu ātrumposmus, bet neslinko arī paši, un, ja to vajag rallijam, ir ar mieru uzbūvēt pat jaunu ceļa gabalu. Nekas cits neatliek, jo gadās, ka  visādi citādi labam ceļam, kas varētu būt ideāls ātrumposms, pietrūkst kādas caurtekas pa vidu – talkā nāk attiecīgā  tehnika, palīgspēki, un... viss notiek!

Iepriekšējos divos gados Alūksnes rallijā uzvarētāju laurus plūca Jāņa Vorobjova/ Guntara Zicāna ekipāža. Kā būs nākamgad?

Par to varēsim pārliecināties jau mazliet mazāk nekā pēc diviem mēnešiem. Patiesībā tas ir pavisam tuvu – solītais pasaules gals 21.decembrī, Ziemassvētki, Jaunais gads un tad jau ir pēdējais laiks posties uz Alūksnes pusi!

Pievieno komentāru

Sports