Tuvojas "Liepājas spēka" sacensības

Pēc nepilna mēneša, 13. aprīlī, Liepājas Olimpiskajā centrā notiks treniņu sistēmai crossfit  pielīdzināmas spēka, izturības un ātruma sacensības "Liepājas spēks", kurās startēs gan elites, gan tautas grupas sportisti.

Lai popularizētu veselīgu dzīvesveidu un labu fizisko sagatavotību, Liepājas Sporta pārvalde organizē sacensības „Liepājas spēks 2014”, kas notiks šī gada 13. aprīlī. Pagājušajā vasarā jau norisinājās pirmās šāda veida sacensības "Pludmales spēks", bet šoreiz tās notiks Liepājas Olimpiskajā centrā. Sacensībās varēs piedalīties ikviens interesents, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu un ir gatavs pārbaudīt savas fiziskās spējas dažādos vingrinājumos, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Sacensības norisināsies dažādās grupās individuāli - tautas grupa gan sievietēm, gan vīriešiem, kā arī elites sacensības vīriešiem, kur piedalīsies Latvijas labākie "crossfiteri”. Iespēja piedalīties elites sacensībās tiks dota arī tiem, kurš domā, ka spējīgs veikt šo grūto distanci. Papildus individuālajām distancēm notiks arī skolu komandu sacensības, kuras veidos divi zēni un divas meitenes (10. -12. klašu skolēni).
„Liepājas spēks 2014” ir izteiktas spēka, izturības un ātruma sacensības, kas ietver spēka vingrinājumu elementus ar dalībnieka personīgo svaru un pielikto svaru. Šāda veida sacensības pasaulē labāk ir pazīstamas kā "Crossfit", kas kļūst aizvien populārākas ne tikai Liepājā, bet arī visā pasaulē.

Distance un vingrinājumi: Sacensību distance sastāv no posmiem un tiek veikta uz laiku. Sacensību tiesneši veic katra dalībnieka spēka vingrinājuma izpildīšanas reižu uzskaitīšanu. Dalībniekam tiek dota atļauja uzsākt nākamo vingrinājumu tikai pēc iepriekšējā vingrinājuma precīzas un attiecīgā skaita reižu izpildīšanas. Dalībnieki drīkst veikt neierobežota skaita pauzes vingrinājumu izpildes laikā. Uzvar dalībnieks, kurš visātrāk veicis kopējo distanci ar vingrinājumiem. Distances kopējai kontrollaiks 25 minūtes katram dalībniekam.

Ar "Liepājas spēks" sacensību nolikumu var iepazīties mājaslapā liepajassports.lv. Norises laiks un vieta: 2014. gada 13. aprīlī Liepājas Olimpiskajā centrā. Sacensību dalībnieku reģistrācija no plkst.: 9.00 – 10.00. Sacensību sākums 11.00. Ja nepieciešams 12. aprīlī notiks kvalifikācija no pulksten 11:00 līdz 16:00.

Norises vieta: Arēna, sporta zāle Nr. 1
Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Pievieno komentāru

Sports