Tuvojas izšķirošie notikumi florbola laukumos

Šo sestdien un svētdien, 11. un 12. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies vairākas florbola spēles. Sestdien gaidāmas pat trīs spēles, bet svētdien viens mačs, kur laukumā dosies FK “Kurši” un “Rubene” komandas. Sestdien spēles sāksies no pulksten 14:00, bet svētdien sākums pulksten 17:00.

Sestdien kā pirmās laukumā dosies dāmas – “Liepājas Universitātes” un “Krustpils” komandas. Abām vienībām šī būs jau trešā spēkošanās reize šajā sezonā. Pirmajās divās cīņās pārākas ir bijušas liepājnieces, kuras ir izcīnījušas uzvaras spēlējot gan savu skatītāju priekšā (12:3), gan spēlējot izbraukumā (7:5), informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Arī turnīra tabulā krietni vien augstāk atrodas liepājnieces, kuras atrodas augstajā 2. vietā, turpretim “Krustpils” komanda atrodas pēdējā 5. pozīcijā. To, vai “Universitātes” florbolistes izcīnīs trešo panākumu pret šīm pretiniecēm varēsim noskaidrot sestdienas pēcpusdienā pulksten 14:00.

Uzreiz pēc dāmu spēles laukumā dosies vīriešu virslīgas komandas – FK “Kurši” un “Ulbroka/FS Masters”. Abām vienībām šī būs tikai pirmā savstarpējā tikšanās reize šajā sezonā. Līdz šim krietni vien veiksmīgāk sezonu ir aizvadījuši liepājnieki, kuri 19 spēlēs ir izcīnījuši 29 punktus un turnīra tabulā atrodas 8. vietā. Savukārt “Ulbroka” ar izcīnītiem 15 punktiem 17 spēlēs ierindojušies 12. pozīcijā 14 vienību konkurencē. To, vai liepājniekiem izdosies pārtraukt pēdējo divu spēļu zaudējuma sēriju varēsim noskaidrot sestdienas vakarā pulksten 17:00.

Sestdienas noslēgumā norisināsies vēl viena florbola spēle un šoreiz laukumā izies 1.līgas vīriešu komandas – FK “Kurši 2” un FK “Ogres Vilki”. Abām komandām šī būs pirmā savstarpējā tikšanās reize šajā sezonā, jo līdz šim abas komandas spēlēja divās atšķirīgās divīzijās. To, vai liepājnieki florbola sestdienu noslēgs uz pozitīvas nots uzzināsim tikai sestdienas vakarā pulksten 20:00.

Arī svētdien ir gaidāma viena cīņa, kur laukumā izies FK “Kurši” un “Rubene” komandas. Abām vienībām šī būs otrā spēkošanās reize šajā sezonā. Pirmajā cīņā oktobra mēnesī Kocēnos pārāki bija “Rubenes” spēlētāji ar rezultātu 10:3, taču šoreiz liepājnieki ir apņēmības pilni revanšēties par šo zaudējumu. Lai turpinātu cīņu par augstākām pozīcijām kopvērtējumā un pēc iespējas labāku pretinieku izslēgšanas spēlēs, liepājniekiem ir jāizcīna uzvara pret kopvērtējuma ceturto spēcīgāko komandu. Spēles sākums pulksten 17:00 un ieeja skatītājiem ir bezmaksas.

Spēļu kalendārs (11.janvāris):
14:00    Sievietes, 1.līga     "Liepājas Universitāte" - "Krustpils"
17:00    Vīrieši, virslīga    FK Kurši" - "Ulbroka/FS Masters"
20:00    Vīrieši, 1.līga        FK "Kurši 2" - FK "Ogres Vilki"

Spēļu kalendārs (12.janvāris):
17:00    Vīrieši, virslīga    FK Kurši" - "Rubene"

Norises vieta: LOC sporta zāles Nr. 2.,3.
Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Pievieno komentāru

Sports