Turpināsies kaujas Liepājas pilsētas basketbola čempionātā

Šo sestdien un svētdien, 11. un 12. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas nākošās cīņas Liepājas pilsētas basketbola čempionātā. Kopumā tiks aizvadītas sešas spēles un pirmās trīs spēles sāksies jau sestdien no pulksten 14:30, bet atlikušie trīs mači gaidāmi svētdienas pēcpusdienā no pulksten 11:00.

Gan sestdien, gan svētdien tiks aizvadītas pa trijām spēlēm dienā. Sestdien visinteresantākā solās būs otrā cīņa starp šā brīža otro un trešo spēcīgāko komandu - "Liepājas Universitāte" un "Red Sun Buffet". Pirmajā abu komandu mačā nedaudz pārāki bija bufetes basketbolisti, taču izcīnītā uzvara ar piecu punktu starpību liecina par to, ka līdzīga spēkošanās ir gaidāma arī šajā mačā, informē Mārtiņš Kozlovskis, Liepājas Olimpiskā centra sporta projektu koordinators.

Arī svētdien norisināsies trīs cīņas un atšķirībā no sestdienas, šoreiz visi trīs mači solās būt gana spraigi un interesanti. Jau dienas pirmajā spēlē spēkiem mērosies abi pašreizējie pastarīši – “Fēnikss” un “LSSS”, kuriem šīs spēles likme ir ļoti augsta. Pirmajā abu komandu mačā nedaudz pārāki bija “Fēnikss” basketbolisti, kuri pārspēja gados jaunākos sporta spēļu skolas audzēkņus ar septiņu punktu pārsvaru (97:90), līdz ar to, šajā spēlē lielā mērā izšķirsies, kura komanda iekļūs play-off un kurai tas ļoti ticams ies secen. Atgādinām, ka izslēgšanas spēlēs kvalificējas sešas labākās regulārā čempionāta komandas un “LSSS” būtu nepieciešama uzvara pār saviem pretiniekiem ar vismaz astoņu punktu pārsvaru.

Otrajā un trešajā šīs dienas spēlē laukumā dosies "Ģeodēzists" - "Liepājas Papīrs" un "Red Sun Buffet" - "VIA-S Modular Houses" komandas. Arī šīs spēles solās būt ļoti interesantas un principiālas, jo pirmajos mačos tika aizvadīta līdzīga spēkošanās. Vēl jo vairāk, “Ģeodēzists” – “Liepājas Papīrs” duelis ir iepriekšējā gada fināla atkārtojums!

Astotā spēļu kārta (11.janvāris):
14:30 "LSSS" - "Ģeodēzists"
16:00 "Liepājas Universitāte" - "Red Sun Buffet"
17:30 "Fēnikss" - "VIA-S Modular Houses"

Devītā spēļu kārta (12.janvāris):
11:00 "LSSS" - "Fēnikss"
12:30 "Ģeodēzists" - "Liepājas Papīrs"
14:00 "Red Sun Buffet" - "VIA-S Modular Houses"

Norises vieta: LOC sporta zāle Nr. 4 (volejbola zāle)
Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Pievieno komentāru

Sports