"TTT Rīga" neredzēti smagi sagrauj "Liepājas metalurgs" vienību

Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) spēlē sestdien absolūti graujošu uzvaru izcīnīja pagājušās sezonas Latvijas vicečempiones "TTT Rīga", kas ar rezultātu 100:27 (24:0, 34:8, 16:9, 26:10) apspēlēja pagājušās sezonas trešās vietas ieguvējas LSBL čempionātā, "Liepājas metalurgs" basketbolistes, mača pirmajā ceturtdaļā neļaujot pretiniecēm gūt nevienu punktu.

Uzvarētāju rindās ar 30 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām izcēlās Lindra Vīvere, bet 13 punkti un 12 bumbas zem groziem bija Sindijas Limas kontā.

Savukārt Liepājas komandā rezultatīvākā ar deviņiem punktiem bija Laura Pelše, kamēr Līga Zdanovska guva astoņus punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas.

"TTT Rīga" vienībai šī bija sestā uzvara sešās aizvadītajās spēlēs, kas čempionāta kopvērtējumā ierindo to pirmajā vietā tieši virs pagājušās sezonas Latvijas čempionēm, "Cēsis" basketbolistēm, kuras šosezon arī LSBL turnīrā vēl ne reizi nav pārspētas, bet ir aizvadījušas par divām spēlēm mazāk.

Savukārt "Liepājas metalurgs" komanda, kurai tagad ir tāda paša uzvaru/zaudējumu bilance kā DU/"Swedbank" un "TTT Rīga/Juniores" vienībām, turnīra tabulā noslīdēja uz pēdējo, septīto vietu ar vienu uzvaru piecās spēlēs.

Pievieno komentāru

Sports