Trešajā kārtā uzvar "Kurzemes ceļu" zolmaņi

Ar “Kurzemes ceļu” zolmaņu uzvaru noslēgusies Lejaskurzemes komandu čempionāta zolītē trešā kārta. Kopvērtējumā līdere ir Dunikas komanda.

“Kurzemes ceļi” čempionāta trešajā kārtā 11. janvārī Nīcā uzvarēja ar 49 punktiem. Panākumu kaldināja Uldis Grīnvalds, Leonards Domicēvičs, Alfrēds Ezers un Pēteris Vīksna, stāsta rajona Zolītes sekcijas vadītājs Jānis Vidējais.

Otro vietu ieguva Dunika (37,5), bet trešā bija Rucavas otrā komanda. Tā ieguva 36 punktus. Vēl piedalījās Rucavas pirmā komanda (35,5), Grobiņas pagasts (34; -23), Liepājas Autobusu parks (34; -44) un Nīca (26).

Ļoti sīva cīņa bija individuālajā ieskaitē, stāsta J. Vidējais. Viņš norāda, ka trim labākajiem zolmaņiem bijis vienāds punktu skaits, un arī papildrādītāji bijuši diezgan līdzīgi. Pirmā vieta tikusi Rucavas otrās komandas zolmanim Ilmāram Čamanam (13,5; +82). Otro vietu ieguvis Rucavas pirmās komandas spēlētājs Jānis Vindigs (13,5; +70), bet ar trešo vietu bija jāsamierinās L. Domicēvičam (13,5; +69).

Pēc trim posmiem kopvērtējumā pirmajā vietā ir Dunika (126,5), aiz sevis atstājot Rucavas pirmo komandu (115,5) un Rucavas otro komandu (114,5).

Lejaskurzemes komandu čempionāta ceturtā kārta būs 15. februārī Bārtā.

Pievieno komentāru

Sports