Trenerim jāsāk gatavoties bārdas audzēšanai 4

Liepājas rajona sporta skolas 1992. /93. gadā dzimušo handbolistu komanda no Vaiņodes ir ļoti tuvu tam, lai kļūtu par Latvijas čempioniem savā vecuma grupā.

Latvijas jaunatnes handbola čempionātā Vaiņodes jaunieši pirms pēdējā mača 1. aprīlī savā laukumā ar komandu “ASK/Jaunsargs” sev jau nodrošinājuši sudraba medaļas. Puišiem mačā jānospēlē vismaz neizšķirti, lai kļūtu par Latvijas čempioniem, stāsta treneris Zigmunds Mickus. Jau vēstīts, ka, pagājušā gada rudenī dodoties uz turnīru “Aktia Cup” Somijā, treneris apsolījis trīs mēnešus audzēt bārdu, ja puiši uzvarēs Latvijas čempionātā.

Pagājušās nedēļas nogalē Vaiņodes puiši savā laukumā piedzīvoja zaudējumu ar 18:26 pret Aizkraukles rajona Skrīveru vienaudžiem. Rezultatīvākais vaiņodnieku sastāvā ar septiņiem vārtiem bija Oskars Pāvils, sešus vārtus guva Arvis Juzups. “Pret Skrīveriem labi nospēlējām aizsardzībā, bet uzbrukumā neveicās. Nevarējām iemest. Tas arī bija zaudējuma cēlonis,” komentē handbolists Mārtiņš Megnis.

Nākamajā dienā vaiņodnieki izbraukumā ar 39:36 uzvarēja Dobeles sporta skolas pirmo komandu. “Labi nospēlējām uzbrukumā, taču aizsardzībā nevarējām tikt galā ar ārējiem un līnijas spēlētāju, bet beigās tomēr viss beidzās veiksmīgi, atminas M. Megnis. Šajā mačā 18 vārtus guvis Mārcis Ķergalvis.

Dienas otrajā spēlē Vaiņodes puiši ar 46:26 sagrāva Dobeles sporta skolas otro komandu. M. Ķergalvja kontā 12 vārti, 14 vārtus guva Arvis Juzups, piecus vārtus guva Dāvis Plūme, bet ar četriem precīziem metieniem izcēlās Reinis Strēlis un M. Megnis.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

makalisters

nakamreiz deribas uz matu nogriesanu! eh, ka diez zigis bez tiem izskatitos!

pirms 12 gadiem, 2009.03.19 20:41

#3

žēl,ka tikkai mūsu trenerim 3 mēneši ;/
:D

pirms 12 gadiem, 2009.03.19 20:38

madarsgarais

Malači! Zigis atkal iegrābies ;) :D Vienreiz jau dabūja audzēt ;) :D

pirms 12 gadiem, 2009.03.19 19:25

Sports