Traumu guvušais Porziņģis joprojām netrenējas ar "Knicks" komandu

Nu jau kārtējo traumu guvušais talantīgais latviešu centra spēlētājs Kristaps Porziņģis pagaidām joprojām netrenējas ar Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandu Ņujorkas "Knicks" un varētu izlaist vēl vairākas pirmssezonas pārbaudes spēles, ziņo "The New York Post".

Kā zināms, Porziņģis pirmdien kreisā augšstilba muskuļa sastiepuma dēļ izlaida "Knicks" pirmssezonas pārbaudes spēli pret Filadelfijas "76ers". Šis ir jau trešais latvieša bezkontakta savainojums pēdējo četru mēnešu laikā.

Kaut sākotnēji tika teikts, ka Porziņģis, visticamāk, varēs piedalīties piektdien gaidāmajā pārbaudes spēlē ar Bostonas "Celtics", viņš nepiedalījās vienības trešdienas treniņā un apšaubāma ir arī došanās laukumā ceturtdien. Nojaušams, ka Porziņģis, izlaižot spēli ar "Celtics", visticamāk, atpūtīsies arī dienu vēlāk gaidāmajā mačā ar Šarlotes "Hornets", bet tādējādi viņš nebūs piedalījies pusē no sešām "Knicks" pirmssezonas pārbaudes cīņām, kaut, kā uzsver "The New York Post", tieši latvietis ir spēlētājs, kuram visvairāk nepieciešams iegūt NBA pieredzi pirms regulārās sezonas sākuma.

"Neesmu drošs," "Knicks" galvenais treneris Dereks Fišers izteicies par potenciālo latvieša piedalīšanos piektdienas spēlē. "Skatīsimies, kas notiks [ceturtdien]. Atbalstu viedokli, ka puišiem pirms spēlēm nepieciešams aizvadīt treniņus. Ja viņš rīt spēs trenēties, tā būs iespēja. Ja nē, es teikšu nē."

Pats Porziņģis gan vēl trešdien izteicis cerību, ka varēs piedalīties nedēļas nogales spēlēs.

"Nekas nopietns. Piesardzības dēļ man tagad dažas dienas neļauj trenēties, bet domāju, ka tur viss kārtībā," "Sporta Avīzes" žurnālists Ingmārs Jurisons tviterī citē trešdienas sarunu ar latviešu spēlētāju. "Neesmu vēl mēģinājis skriet, bet sāpes nekādas nejūtu. Nedēļas nogalē ceru spēlēt."

Līdz šim Porziņģis Ņujorkas komandai palīdzējis divās pirmssezonas pārbaudes spēlēs. Pirmajā pret Brazīlijas komandu "Paschoalotto"/"Bauru" latvietis pagājušajā nedēļā, nespēlējot pārāk sekmīgi, iemeta septiņus punktus, bet otrajā cīņā pret Vašingtonas "Wizards" izcēlās ar deviņiem punktiem un desmit bumbām zem groziem. Savukārt Ņujorkas klubs pagaidām guvis tikai uzvaras.

"Knicks" Porziņģi izvēlējās šīs vasaras NBA draftā ar ceturto numuru.

Jaunā NBA sezona sāksies 27.oktobrī, bet "Knicks" komanda dienu vēlāk pirmajā cīņā tiksies ar Milvoki "Bucks".

Pievieno komentāru

Sports