"Tosmares" futbolisti izcīna "Durbes kausu"

Ar "Tosmares" futbolistu uzvaru Durbē noslēdzies futbola turnīrs ""Durbes kauss 2009". Finālā "Tosmare" ar 2:0 uzvarēja citu Liepājas komandu "V.O.V.A".

Trešo un ceturto vietu turnīrā dalīja Grobiņa un Nīca. Grobiņnieki pusfinālā zaudēja "Tosmarei", bet Nīca piekāpās komandai "V.O.V.A.", stāsta viens no turnīra organizatoriem Janeks Kreitāls, kuram organizēšanā palīdzēja Augusts Valdmanis un Mārtiņš Siliņš.

Kopumā turnīrā piedalījās sešas komandas. Vienā apakšgrupā pēdējais palika "Kurzemes Vārds", bet otrā apakšgrupā pēdējā palika Durbe.

Jau ziņojām, ka sestdien Durbē atkal būs futbola mači. Notiks Liepājas rajona pagastu, pilsētu un novadu 18. Spartakiādes sacensības minifutbolā pirmajā grupā.