Toms Hartmanis karjeru turpinās Anglijas klubā "Clan"

Latvijas hokeja uzbrucējs, liepājnieks Toms Hartmanis savu profesionālo karjeru turpinās Lielbritānijas hokeja līgas (EIHL) komandā Brejhedas "Clan", vēstīts vienības oficiālajā mājaslapā.

Hartmanim šī būs atgriešanās EIHL līgā, jo viņš tajā jau spēlēja 2010./2011. un 2011./2012.gada sezonās.

Iepriekš Hartmanis pārstāvējis Ņūkāslas "Vipers" un Faifas "Flyers" klubu krāsas. Rezultatīvākā uzbrucējam bija 2010./2011.gada sezona, kad "Vipers" komandas kreklā viņš 54 spēlēs atzīmējās ar 21 gūtiem vārtiem un 34 rezultatīvām piespēlēm partneriem.

"Clan" komandas vadība jau paudusi gandarījumu par noslēgto līgumu ar Hartmani, bet pats spēlētājs izcēlis komandas labo organizāciju.

"Ir lieliski pievienoties tādai komandai kā Brejheda. Esmu dzirdējis daudz labu lietu par šo komandu, pilsētu un līdzjutēju atbalstu. Nevaru sagaidīt, kad varēšu uzvilkt komandas formu un doties laukumā," vienības mājaslapā citēts hokejists.

Kluba menedžmenta pārstāvji Hartmani raksturojuši kā spēlētāju ar lielisku slidošanas tehniku un veiklu cīnītāju pretinieku vārtu priekšā.

Hartmaņa debija jaunajā komandā plānota 12.janvārī "Clan" vienības mājas spēlē pret Skotijas komandu Dandī "Stars".

Šo sezonu Hartmanis uzsāka Kazahstānas čempionāta komandā Temirtau "Aristan", tomēr novembrī to pameta un līdz šim brīdim bija bez kluba.

Hartmanis Kazahstānas vienības rindās paguva piedalīties 16 vietējā čempionāta spēlēs, kurās veica divas rezultatīvas piespēles, iekrāja divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Vēl savas karjeras laikā uzbrucējs pārstāvējis arī dažādus Latvijas un Baltkrievijas klubus. Tāpat vasarā viņš neizturēja pārbaudi Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas vienībā Rīgas "Dinamo".

Latvijas izlasi uzbrucējs pārstāvējis U-18 un U-20 valstsvienību līmenī.

Pievieno komentāru

Sports