Tiks noskaidroti visi medaļnieki pilsētas basketbola čempionātā 1

Šo sestdien, 22. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas izšķirošās spēles par medaļām Liepājas pilsētas basketbola čempionātā. Spēlē par 3.vietu spēkiem mērosies “Red Sun Buffet” – “Liepājas Universitātes” komandas, bet fināla mačā laukumā izies “Ģeodēzists” – “VIA-S Modular Houses” komandas. Spēles sāksies no pulksten 12:00.

Kā pirmie savas cīņas aizvadīs bronzas pretendenti - “Red Sun Buffet” un “Liepājas Universitāte”. Abu komandu spēlēs regulārajā čempionātā pārāki bija bufetes basketbolisti, kuri uzvaras izcīnīja abās cīņās (64:59 un 99:94), no kuriem pēdējā mačā bija nepieciešams pagarinājums, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Pusfinālos abas vienības piedzīvoja zaudējumus “VIA-S Modular Houses” un “Ģeodēzists” komandām, līdz ar to komandas par šo neveiksmi centīsies reabilitēties tieši šajā bronzas spēlē. Šīs spēles sākums pulksten 12:00.

Uzreiz pēc spēles par 3.vietu laukumā dosies abi finālisti – “Ģeodēzists” un “VIA-S Modular Houses” basketbolisti. Regulārajā čempionātā triumfēja ģeodēzisti, kuri uzvaras izcīnīja visos 12 mačos, tostarp abās spēlēs pret “VIA-S” komandu (85:66 un 66:62).
Savukārt “VIA-S” regulāro čempionātu noslēdza 3. pozīcijā, 12 spēlēs izcīnot septiņus panākumus un piedzīvojot piecas neveiksmes. Taču izšķirošajās cīņās komanda demonstrēja ļoti augstvērtīgu sniegumu, pelnīti iekļūstot finālā.

To, vai šā gada debitantiem “VIA-S” basketbolistiem izdosies no kroņa gāzt pēdējo divu gadu čempionvienību “Ģeodēzists” varēsim noskaidrot sestdienas pēcpusdienā pulksten 13:30. Laureātu apbalvošana ir plānota uzreiz pēc fināla spēles pulksten 15:00, kad apbalvotas tiks ne tikai labākās trīs komandas, bet arī spēcīgākie individuālie spēlētāji.

Fināla izšķirošās spēles (22. marts):
12:00     "Red Sun Buffet" - "Liepājas Universitāte" (spēle par 3.vietu)
13:30     "Ģeodēzists" - "VIA-S Modular Houses" (fināla spēle par 1.vietu)
15:00     Apbalvošana

Norises vieta: Arēna, sporta zāle Nr. 1
Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

kaprālis

Tas nav nedaudz skumji, ka Lejaskurzemes rīkotajos masketbola turnīros par medaļniekiem tā arī nav ne vārda? :(

pirms 7 gadiem, 2014.03.21 19:57

Sports