Tiks noskaidroti jaunie "Bruģa Bumbas" čempioni

Trešdien, 6. augustā, stāvlaukumā pie Liepājas Olimpiskā centra norisināsies sestais un tajā pašā laikā arī pēdējais šā gada „Bruģa Bumbas” čempionāta posms, tādējādi noskaidrojot 2014. gada jaunos čempionus. Sacensību sākums pulksten 18:00.

Kopumā šajā vasarā norisināsies seši posmi un atlicis vairs ir tikai viens – noslēdzošais un noteikti tas intriģējošākais posms. Kopvērtējumā uz doto brīdi divās no piecām grupām čempionu liktenis izšķirsies tieši šajā noslēguma posmā, jo vismaz divām komandām šajās grupās ir iespējas izcīnīt čempiona titulu. Vienīgās grupas, kur priekšlaicīgi ir zināms šā gada čempions ir U18 jauniešu, U99 vīriešu un sieviešu grupas, kur uzvarētāju gods ir ticis komandām, attiecīgi, „Normāls Instruments”, „Hektors” un „Naktsmaiņa”, informē Mārtiņš Kozlovskis, LOC sporta projektu vadītājs.

Uzreiz pēc šī posma norisināsies arī kopvērtējuma apbalvošana, kur balvas tiks pasniegtas visām labākajām šā gada komandām. Turklāt, trešdienas vakarā galveno balvu televizoru no „Elektrons & K” saņems precīzākais tālmetiena izpildītājs. Pieci finālisti uz doto brīdi jau ir zināmi, taču sestais dalībnieks noskaidrosies noslēguma posma laikā.

Dalības maksa: 2 EUR no personas. Pieteikšanās ir iespējama pasākuma norises vietā no pulksten 16:15 līdz 17:00. Sākums pulksten 18:00.

Vecuma grupas:
U-14 zēni
U-18 jaunieši
U-99 vīrieši
U-99 sievietes
MIX grupa.

Sacensību kalendārs 2014':
6. posms    6.augusts    (fitnesaveikals.lv posms pie LOC).

Pievieno komentāru

Sports