Tiks noskaidrotas komandas cīņā par medaļām

Šo sestdien un svētdien, 26. un 27. janvārī, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas kārtējās spēles Liepājas pilsētas čempionātā telpu futbolā, kurā noskaidrosies visas tās komandas, kuras cīnīsies par 2013. gada medaļām.

Kopumā šajā nedēļas nogalē tiks aizvadītas septiņas spēles. Pirmās trīs cīņas norisināsies sestdien jau no pulksten 9:00. Pirmā šīs dienas spēles norisināsies B divīzijas ietvaros starp "Nīcas" un "Jensen Metāls" komandām, bet atlikušās divas spēles notiks A divīzijā.

Ļoti svarīga būs Classic un Sports 2000 komandu cīņa, pēc kuras noskaidrosies tās četras vienības, kuras iekļūs TOP4 un cīnīsies par medaļām. Classic uzvaras gadījumā no vadošā četrinieka tiks izstuma Grobiņas komanda, bet visos citos gadījumos tieši Classic būs tā vienība, kura paliks aiz borta. Vietas labāko četru komandu skaitā jau ir nodrošinājušas Tosmares kuģu būvētava, Varavīksne un Liepājas Papīrs. Tieši starp pēdējo divu pieminēto komandu savstarpējās spēkošanās noskaidrosies, kuri sacensību pirmo kārtu būs noslēguši līderu godā. Šo abu komandu cīņa būs kā noslēdzošā sestdien pulksten 11.

Svētdien tiks aizvadītas četras B divīzijas komandu cīņas. Pirmajā spēlē RK Metāls mērosies spēkiem ar Jensen Metāls, bet uzreiz pēc tam Liepājas Universitāte tiksies ar Compaq peat Adrenaline vienību. Pēdējās divās spēlēs sacentīsies SLV Pluss pret Galaksis N un Medze pret TKLS.

Spēļu kalendārs (26.janvāris):
9:00    "Nīca" - "Jensen Metāls"
10:00     "Classic" - "Sports 2000"
11:00     "Liepājas Papīrs" - "Varavīksne"

Spēļu kalendārs (27.janvāris):
10:00     "RK Metāls" - "Jensen Metāls"
11:00     "Liepājas Universitāte" - "Compaq peat Adrenaline"
12:00     "SLV Pluss" - "Galaksis N"
13:00     "Medze" - "TKLS"

Pievieno komentāru

Sports