"Tieto Racing Team" un "SEB līzinga rallija komanda" apvieno spēkus Latvijas autorallija čempionāta komandu ieskaitē

Latvijas autorallija čempionātā un Latvijas kausa izcīņā autorallijā startējošās komandas "Tieto Racing Team" un "SEB līzinga rallija komanda" nolēmušas apvienoties, lai izcīnītu labākus rezultātus komandu ieskaitē.

Abas komandas ir pieņēmušas lēmumu par spēku apvienošanu, un komandu ieskaitē piedalīsies kā viena komanda - "SEB Tieto Racing Team".

Apvienojušies ir vieni no ātrākajiem Latvijas rallija braucējiem Aivis Egle/Mārtiņš Jerums un Jānis Vorobjovs/Audrjus Šošs/Guntars Zicāns.

"Šī ideja nāca pavisam negaidīti," atzina viens no komandas pilotiem Aivis Egle. "Varētu teikt, pēdējā mirklī pirms aizvadītā posma Lietuvā saņēmu piedāvājumu no Jāņa [Vorobjova] braukt kopā šīs sezonas komandu ieskaitē. Tā arī tapa SEB un "Tieto" apvienotā rallija komanda. Katrs no mums uz katra sezonas posma starta stāsies tikai un vienīgi ar vienu mērķi - izcīnīt pirmo vietu N4 grupā, kas arī būs kā papildu stimuls iegūt labus rezultātus komandai."

"Mēs katrs cīnīsimies par uzvaru N4 grupā, bet kopā - par uzvaru komandu ieskaitē, tādējādi pierādot, ka rallisti ir ne tikai konkurenti, bet arī labi sadarbības partneri," izteicās Vorobjovs. "Rallijs ir sports, kurā palīdzīga roka starp ātrumposmiem reizēm ir ļoti būtiska, un, apvienojot spēkus, mūsu rezultāti var tikai uzlaboties.”

Individuālajā vērtējumā "Tieto Racing Team" un "SEB līzinga rallija komanda" piedalīsies kā divas atsevišķas komandas.

"Tieto Racing Team" ekipāžas Aivis Egle/Mārtiņš Jerums nākamais starts būs rallijs "Sarma 2009", kas norisināsies 14.februārī un 15.februārī Gulbenes pilsētas apkaimē.

Arī "SEB līzinga rallija komandas" ekipāžai Jānim Vorobjovam/Audrjum Šošam nākamās sacensības būs "Sarma 2009", bet kopā ar Guntaru Zicānu pilots startēs jau 7.februārī Igaunijas autorallija čempionāta pirmajā posmā "Antsla rally 2009".

Pievieno komentāru

Sports