Tiek uzsākta Liepājas Pusmaratona brīvprātīgo mobilizācija

Liepājas Pusmaratona organizatori sadarbībā ar Liepājas Jauniešu māju aicina aktīvākos un izpalīdzīgākos jauniešus pievienoties 2014. gada lielākā Liepājas skriešanas pasākuma īstenošanā, lai ar brīvprātīgo vienotu atbalstu, uzmundrinājumu un smaidu palīdzētu radīt svētku sajūtu pasākuma dalībniekiem un skatītājiem.

Pieteikties par Liepājas Pusmaratona brīvprātīgo var aizpildot anketu elektroniski mājas lapā www.liepajaspusmaratons.lv vai klātienē Liepājas Jauniešu mājā. Pirmā brīvprātīgo kopīgā tikšanās notiks 5. jūnijā plkst. 18:00 Liepājas “Jauniešu mājā”, kur pasākuma organizatori sīkāk pastāstīs  par brīvprātīgo darbu. Aicināti ierasties arī tie interesenti, kuri vēl nav izlēmuši par savu dalību.

Iepriekšējā pieredze brīvprātīgajiem nav obligāta, lai gan organizatori noteikti priecāsies redzēt ikvienu, kurš Liepājas Pusmaratona komandā atgriezīsies atkārtoti.  Būtu vēlams, lai brīvprātīgais būtu sasniedzis vismaz 16 gadu vecumu.

Brīvprātīgie savas aktivitātes Liepājas Pusmaratonā uzsāks ar sagatavošanās darbiem kādā no darbnīcām 26., 27. vai 30. jūnijā (atkarībā no darba grupas) un turpinās pasākuma dienā 5. jūlijā. Arī šogad brīvprātīgie darbosies pasākuma sagatavošanas darbnīcās gan komplektējot dalībnieku paciņas, gan palīdzot pie dalībnieku reģistrācijas un numuru izsniegšanas. Savukārt Pusmaratona dienā galvenie uzdevumi būs saistīti ar ūdens punktu pārraudzību, dalībnieku organizēšanu starta koridorā, atsevišķu trases posmu pārraudzību, lai pasākuma dalībnieki netraucēti varētu veikt distanci, un skrējēju uzmundrināšanu finiša taisnē.

5. jūlijā katram brīvprātīgā darba veicējam tiks nodrošināta ēdināšana, bet pēc labi paveikta darba būs iespēja tikties vēlreiz Liepājas Jauniešu mājā uz Liepājas Pusmaratona brīvprātīgo ballīti, lai dalītos savos iespaidos, tiktos ar jauniegūtajiem draugiem un saņemtu apliecinājumu par dalību 2014. gada brīvprātīgo komandā.

Liepājas Pusmaratona rīkotāju vārdā
Reinis Rozītis

Pievieno komentāru

Sports