Tenisists Žguns piedzīvo zaudējumu Jubasitijas "Challenger" turnīra izšķirošajā kvalifikācijas mačā

Liepājas tenisists Adrians Žguns pirmdien piedzīvoja zaudējumu Jubasitijas "Challenger" turnīra kvalifikācijas sacensību izšķirošajā, trešajā spēlē, neiekļūstot pamatturnīrā.

Kvalifikācijas trešajā kārtā Žguns ar rezultātu 4-6, 3-6 atzina ASV pārstāvošā Aleksa Kuzņecova pārākumu, kurš izlikts ar ceturto numuru un ATP rangā šobrīd ieņem 414.vietu. Savukārt Žguns rangā atrodas 648.vietu.

Jau ziņots, ka kvalifikācijas pirmajā kārtā Žguns ar 2-6, 7-6 (7:2), 6-2 pieveica ATP rangā 1074.vietā esošo amerikāni Ostinu Krajičeku, bet pēc tam latvietis ar 6-1, 6-1 sagrāva kvalifikācijas galveno favorītu Takao Suzuki, kurš ATP rangā šobrīd atrodas 385.pozīcijā.

Lai saņemtu reitinga punktus, tenisistiem vajadzēja kvalificēties pamatturnīram.

Turnīra pamatsacensībās jau automātiski iekļuvuši divi citi Latvijas tenisisti Andis Juška un Deniss Pavlovs. Pirmajā kārtā Juška tiksies ar DĀR sportistu Fricu Volemerensu, kurš veiksmīgi pārvarēja kvalifikāciju, bet Pavlovs spēkosies ar Karstenu Bolu no Austrālijas, kurš turnīrā izlikts ar septīto numuru. Izcīnot uzvaras pirmajos mačos, Juška ar Pavlovu otrajā kārtā tiksies savā starpā.

Savukārt dubultspēļu sacensībās Juška un Pavlovs spēlēs vienā pārī. Pirmajā kārtā viņu pretinieku būs Bols un Treviss Retenmaijers no ASV, kas izlikti ar otro numuru.

Pievieno komentāru

Sports