Tenisiste Lileikite kvalificējas Tallinas ITF 10 000 sērijas turnīra vienspēļu pamatsacensībām

Liepājas tenisiste Lina Lileikite pirmdien kvalificējās Tallinas ITF 10 000 sērijas turnīra vienspēļu sacensību pamatturnīram.

Kvalifikācijas izšķirošās, otrās kārtas spēlē Lileikite ar rezultātu 6-4, 6-2 pārspēja citu Latvijas tenisisti Zani Zariņu.

Pamatturnīra pirmajā mačā Lileikite tiksies ar Kerenu Šlomo no Izraēlas, kas WTA rangā pašlaik atrodas 562.vietā, bet turnīrā izlikta ar ceturto numuru. Lileikite pagaidām nevienā turnīrā WTA punktus nav nopelnījusi.

Savukārt vēl viena Latvijas tenisiste Diāna Marcinkēviča, kas WTA rangā ieņem 769.vietu, pamatsacensībās būs izlikta ar astoto numuru un pirmajā kārtā tiksies ar ukrainieti Kristinu Kazimovu, kas WTA rangā atrodas 900.pozīcijā.

Jau ziņots, ka Marcinkēviča pagājušajā nedēļā triumfēja Somijas pilsētā Savitaipelē notikušā ITF 10 000 sērijas turnīra dubultspēļu sacensībās.

Savukārt Zariņa Savitaipeles turnīrā pārvarēja vienspēļu pamatsacensību pirmo kārtu un tika pie sava pirmā WTA ranga punkta. Tomēr WTA rangā viņa vēl neiekļūs, jo līdz tam WTA punkti ir jāizcīna vēl divos turnīros.

Arī dubultspēlēs Latviju pārstāvēs Marcinkēviča un Lileikite - Marcinkēviča pārī ar baltkrievieti Annu Orliku ir izliktas ar pirmo numuru, bet Lileikite un krieviete Anastasija Vovka saņēma organizatoru speciālo ielūgumu. Sekmīga snieguma gadījumā abu latviešu pārstāvētie dueti var tikties savā starpā.

Jau ziņots, ka pirms tam kvalifikācijas pirmajā kārtā Lileikite ar rezultātu 7-6 (7:2), 6-3 pieveica Somijas sportisti Sesīliju Estlanderi.

Tikmēr zaudējumu kvalifikācijas pirmajā kārtā piedzīvoja Greta Veinberga, kas ar rezultātu 4-6, 7-6 (7:2), 3-6 atzina Izraēlas sportistes Natālijas Šiginas pārākumu.

Vēl divas Latvijas tenisistes - Diāna Bukājeva un Elīna Seņko - vienspēļu turnīra kvalifikāciju uzsāka no otrās kārtas un arī piedzīvoja zaudējumus. Bukājeva ar rezultātu 0-6, 3-6 pārliecinoši piekāpās krievietei Jeļizavetai Kuzminai, bet Seņko ar 1-6, 4-6 atzina citas krievietes Dinas Seņkinas pārākumu.

Pievieno komentāru

Sports