Tele2 aicina liepājniekus kopā atbalstīt Latvijas sieviešu basketbola izlasi

No 7. līdz 9. jūnijam Liepājas 1. Rokkafejnīca kļūs par oficiālo Eiropas čempionāta basketbolā sievietēm 2009 fanu pulcēšanās vietu, kurā uz lielajiem ekrāniem būs iespējams sekot līdzi Liepājas Olimpiskajā centrā notiekošajām spēlēm un atbalstīt Latvijas sieviešu basketbola izlasi.

Jānis Spoģis, Tele2 tirdzniecības un mārketinga direktors: „Mūsu valsts izlases dalībnieces ne reizi vien ir teikušas, ka atbalsts skatītāju tribīnēs un pie TV ekrāniem viņām sniedz lielu motivāciju un dod enerģiju spēlēt ar maksimālu atdevi. Šogad, kad komanda spēlēs mājās – Latvijā, atbalstītāju līdzi jušana noteikti palīdzēs sasniegt labus rezultātus, tāpēc aicinu ikvienu liepājnieku atbalstīt Latvijas sieviešu basketbola izlasi šajā visai Latvijai nozīmīgajā notikumā”.

Eiropas čempionāta basketbolā sievietēm ietvaros Tele2 organizē īpašu tikšanās pasākumu ar Latvijas sieviešu basketbola izlases spēlētājām. Ikvienam interesentam, kurš vēlas piedalīties tajā, ir jāapmeklē www.tele2.lv vai wap.tele2.lv un jāaizpilda anketa. No visiem saņemtajiem pieteikumiem tiks izlozēti 20, kuru īpašnieki varēs klātienē tikties ar mūsu valstsvienības spēlētājām.

Visus basketbola čempionāta skatītājus aicinām arī piedalīties Tele2 Prognožu spēlē un laimēt 200 latus sarunām Tele2 tīklā. Lai iegūtu šo balvu, jāapmeklē wap.tele2.lv un līdz 19.jūnijam jāizsaka prognoze par to, kuras divas komandas piedalīsies čempionāta finālā. Balvas ieguvēju noteiks izloze, kurā piedalīsies visu pareizo prognožu autori. Izteikt savu viedokli var visu Latvijas mobilo operatoru klienti.

Visi Tele2 un Zelta Zivtiņas klienti Čempionāta spēles klātienē var apmeklēt ar 30% atlaidi. Lai iegādātos biļeti ar atlaidi, nepieciešams uz numuru 1626 nosūtīt īsziņu ar tekstu: basket (atstarpe) un pilsēta, kurā notiek spēle, piemēram, basket liepaja. Pretī klients saņems atbildes īsziņu ar kodu, ko jāuzrāda, veicot norēķinu Biļešu servisa kasēs visā Latvijā vai internetā www.bilesuserviss.lv.

Eiropas čempionāts basketbolā sievietēm 2009 notiks no 7. līdz 20. jūnijam, un tā spēlēm varēs sekot līdzi ne tikai Liepājā, bet arī Rīgā un Valmierā. Kopumā čempionātā piedalīsies 16 Eiropas nacionālo izlašu komandas.

Pievieno komentāru

Sports