"Swedbank" Latvijas jaunatnes basketbola līgas fināli notiks Liepājā

Šajā nedēļas nogalē, no 17. līdz 19. maijam, Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies Swedbank Latvijas jaunatnes basketbola līgas finālsacensības gan zēniem, gan meitenēm U-12 un U-15 vecuma grupās. Sacensības sāksies jau piektdienas rītā no pulksten 11:00.

Finālsacensībās piedalīsies astoņas labākās U15 vecuma zēnu un meiteņu komandas, kā arī astoņas spēcīgākās U12 vecuma meiteņu komandas, līdz ar to, kopumā Liepājā šajā nedēļas nogalē ieradīsies 24 komandas no visas Latvijas. Lielākais skaits komandu būs tieši no Rīgas, proti, 11 vienības, bet visās trijās grupās mājiniekus pārstāvēs arī Liepājas komandas.

Spēļu skaits kopumā būs ārkārtīgi daudz – 60 spēles trīs dienu laikā. Piektdien un sestdiena tiks aizvadītas visas apakšgrupas, ceturtdaļfināla un pusfināla spēles, bet svētdien tiks aizvadītas pēdējās spēlēs par godalgotajām vietām kur, cerams, iesprauksies arī Liepājas komandas.

Sacensības sāksies jau piektdienas rītā no pulksten 11:00, bet sestdien un svētdien sākums nedaudz agrāk – pulksten 10:00. Spēles norisināsies sporta zālēs Nr. 1.,2.,3. Ieeja skatītājiem būs bezmaksas!

Komandas (U-12 meitenes)
Rīga/Jugla
BS Jūrmala
Rīdzene 1
Rīga/TTP 1
Saldus
Liepāja
Rīdzene 2
Rīgas 3.BJSS

Komandas (U-15 meitenes)

Rīga/TTP 1
Daugavpils
Liepāja
Valmiera
Rīgas 3.BJSS
Rīdzene
Ventspils
Jelgava

Komandas (U-15 zēni)

Rīga/DSN
Saldus
Liepāja
Cēsis
BJBS Rīga
Rīdzene
Ventspils Spars
BS Ogre

Pievieno komentāru

Sports