Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Superkauss" kļūst par starptautisku seriālu

100 dienas atlikušas līdz piektās motokrosa seriāla "Superkauss" sezonas atklāšanas posmam, kad ar jaunu sparu atsāksies bezkompromisu cīņa par čempiontituliem piecās klasēs. Apstiprināts ir jaunās, 2013. gada sezonas sacīkšu kalendārs.

Jaunajā sezonā, tāpat kā 2012.gadā, uzvarētāji tiks noskaidroti piecos posmos. Nelielas, taču būtiskas pārmaiņas ir notikušas sacīkšu norises vietu ģeogrāfiskajā izvietojumā - gluži kā iepriekšējā sezonā Superkauss sportistus un fanus pie sevis uzņems Valmiera, Kandava, Dobele un Saldus, taču 2013.gada sezonā vairs netiks rīkots posms Aizputes novada Lažā, MX Rančo mototrasē. Šo posmu aizstās un pirmo reizi Superkauss seriālu pie sevis uzņems ziemeļu kaimiņi igauņi, Tartu mototrasē. Līdz ar to ar patiesu gandarījumu varam apstiprināt, ka Superkauss seriāls ir sācis savu invāziju kaimiņvalstīs un kļuvis par pilntiesīgu starptautisku motokrosa seriālu! Esam pārliecināti, ka šis ir tikai pirmais solis ceļā uz mērķi izveidot Superkausu par spēcīgāko un populārāko motokrosa seriālu Austrumeiropas reģionā.
 
Superkauss 2013.gada sezonas kalendārs:
Superkauss Valmieras posms - 21.aprīlī
Superkauss Kandavas posms - 12.maijā
Superkauss Dobeles posms - 2.jūnijā
Superkauss Tartu posms - 21.jūlijā
Superkauss Saldus posms - 15.septembrī

Kaspars Cveiģelis/NMA vadītājs/: Jaunā motokrosa sezona tuvojas un patreiz ir sācies aktīvs sagatavošanās darbs, jo mērķis piektajā Superkauss sezonā ir seriālu pacelt jaunā organizatoriskajā un publicitātes līmenī. Varam būt gandarīti par sasniegto, kam par apliecinājumu kalpo Igaunijas partneru puses izrādītā interese par posma organizēšanu Igaunijā. Tas seriālam piešķirs jaunu svaru visu pirms jau Igaunijas sportistu acīs. Šis ir kārtējais solis mūsu ilgtermiņa mērķu virzienā un arī sava veida atzinība līdz šim paveiktajam.

Ja runājam par kalendāru, tad varam būt puslīdz apmierināti ar to kā ir izdevies savienot mūsu seriāla posmus ar citām motokrosa sacīkstēm Eiropā. Vienmēr gribētos labāk, taču nevar mūžīgi pieskaņoties citiem, bet jāstrādā tā, lai sāk pieskaņoties mums. Jaunums, protams, ir jau pieminētais Igaunijas posms, saglabājuši esam Kandavas, Valmieras, Dobeles un Saldus posmus par kuriem nebija faktiski nekādu šaubu. Diemžēl, nācās atteikties no idejas rīkot posmu Lažā, ko sāpīgi uztvers mūsu Kurzemes fani, taču darbs, ko ieguldam ir pietiekami apjomīgs un vēlamies arī, lai iesaistītās pašvaldības izrāda interesi un atbalstu mūsu pasākumiem. Šī būs lieliska sezona un būs vēl daudz interesantu jaunumu gan no sportiskā, gan organizatoriskā aspekta. Sekojiet tiem un sāciet gatavoties jaunajai sezonai! 

Pievieno komentāru

Sports