Superkausa seriāla Kandavas posmā uzvar igauņu motokrosa braucējs Lehtla

Par "Monster Energy" Superkausa seriāla motokrosā ceturtā posma uzvarētāju svētdien Kandavā kļuva igaunis Lauri Lehtla.

Pirmajā "Pro" klases braucienā uzvarēja Dāvis Ivanovs no "MX Moduls" komandas, kuram sekoja Lauris Freibergs un Lehtla, bet ceturtais bija pērnā gada čempions Dāvis Līvs. Otrajā braucienā pirmās divas vietas izcīnīja igauņi Lehtla un Erki Kāro, kuriem sekoja Līvs un Ivanovs. Savukārt trešajā braucienā ātrākais bija Līvs, apsteidzot Lehtlu, Ivanovu un Freibergu.

Lehtla kļuva par posma uzvarētāju ar iekrātiem 96 punktiem, bet ar 94 punktiem viņam sekoja Līvs un Ivanovs, kamēr Freibergs ar 90 punktiem bija ceturtais.

Kopvērtējuma pirmo vietu pēc šī posma saglabājis Ivanovs, kurš uz goda pjedestāla kāpis visos četros līdzšinējos posmos.

Pirms tam šosezon Superkausa seriāla posmos uzvarējuši pēdējo gadu valsts vadošais šī sporta veida pārstāvis Matīss Karro, igaunis Tanels Leoks un Ivanovs.

Citviet Kandavā kvadraciklu klasē pa 67 punktiem iekrāja Ralfs Reinfelds un lietuvietis Marus Stasisks, junioru ieskaitē ātrākais bija Rainers Žuks, jauniešu konkurencē triumfēja igaunis Hendriks Talviku, bet veterāniem nepārspēts palika Leons Kozlovskis.

Kā ziņots, šo posmu bija plānots rīkot Aizputes novada Lažas mototrasē, tomēr uz Kandavu tas tika pārcelts tehnisku iemeslu dēļ.

Vēl viens seriāla posms notiks septembrī Brocēnos.