"Superkausa" lielajā finālā būs arī "Safe Grand Whip" konkurss

Jau pēc divām dienām, 13. septembrī, Brocēnu novada ''Bērzu'' mototrasē šīs sezonas savarīgākais motokrosa seriāla ''Monster Energy Superkauss'' notikums - lielais fināls, kurā tiks noskaidroti 2015.gada sezonas čempioni piecās motociklu klasēs un komandu ieskaitē.
 
Finālposma noslēgumā, jau trešo gadu pēc kārtas tiks noskaidroti ''Monster Energy Superkauss'' trakākie un meistarīgākie ''whip'' elementa izpildītāji, kuri cīnīsies par ''Safe Grand Whip 2015'' titulu un kompānijas ''Safe'' piešķirtajām naudas balvām, vēstīts sacensību mājaslapā.

Atgadināsim, ka pirmajā konkursā, kurš norisinājās 2013.gadā, sīvā cīņā ar Matīsu Karro par uzvarētāju kļuva Dāvis Līvs, bet pirms gada panākumu izdevās atkārtot. Arī šogad konkursā dalībnieki katrs veiks divus izmēģinājuma lēcienus un trīs ieskaites lēcienus, kurus vērtēs žūrija. Lielākās punktu summas īpašnieks kļūs par ''Safe Grand Whip'' galvenās balvas ieguvēju. Vienādas punktu summas gadījumā līderi veiks papildus divu lēcienu sēriju.

Konkursa pirmās vietas ieguvējs saņems galveno balvu - čeku 250 Eur vērtībā no kompānijas ''Safe'', otrā vieta tiks apbalvota ar čeku 100 Eur nominālā, bet trešajai vietai - 50 Eur čeks.

Konkursu vērtēs žūrija četru cilvēku sastāvā, kura tiks izziņota sacensību dienā! Aicinām visus sportistus, kuri vēlas cīnīties par ''Safe Grand Whip 2015'' balvām jau no rīta pieteikties sekretariātā, bet skatītājus aicinām pēc pēdējā finālbrauciena pulcēties pie konkursa norises tramplīna! Tiekamies jau svētdien!

''Safe Grand Whip 2015'' tiešraidē varēs vērot vietnē straume.lmt.lv
 
P.S. Nepiemērotu laika apstākļu gadījumā organizatori patur tiesības konkursa norisi atcelt.

"Superkausa" fināls svētdien sāksies pulksten 12.

Pievieno komentāru

Sports