Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Street Burgers" posms aicina pie sevis Bruģa bumbas cienītājus

Piektdien, 28. jūnijā, stāvlaukumā pie LOC ledus halles norisināsies trešais šā gada „Bruģa bumbas” čempionāta posms, kas ļoti iespējams ieviesīs jaunumus un korekcijas kopvērtējumā. Pieteikšanās iespējama no pulksten 17:00 - 17:30, bet sacensību sākums pulksten 18:30, informē sacensību organizators Mārtiņš Kozlovskis.

Šī gada „Bruģa bumbas” čempionāts sākās ar startiem Grobiņā pilsētas svētku ietvaros, kur kopumā startēja 28 komandas, bet turpinājums nepilnas trīs nedēļas vēlāk sekoja pie tirdzniecības centra “XL Sala”, kas pie sevis pulcēja 21 komandu.
Vislielāko interesi pirmajos posmos ir izrādījušas „U-99 vīriešu” komandas, taču nav izslēgts, ka trešajā posmā sīvāka konkurence tiks sastādīta arī pārējās grupās, jo cīņa par kopvērtējuma augstāko pakāpienu joprojām ir atvērta un aktuāla. Pirmajos divos posmos pie uzvarām visās grupās ir tikušas septiņas dažādas komandas, līdz ar to, cīņas solās būt ne mazāk spraigas arī piektdienas vakarā.

Atgādinām, ka kopumā tiks aizvadīti seši posmi, tādējādi izspēlēties būs iespējams ikvienam interesentam. Tāpat vēl bez basketbola spēlēm pasākumā tiks noskaidrots arī trešais finālists meistarības konkursā, kuriem pēdējā posmā būs jācīnās par galveno balvu – 100 EUR dāvanu karti, kuru sarūpēs tirdzniecības nams „Kurzeme”.

Liepājas burgernīca labākajām komandām būs sagādājusi vērtīgas dāvanu kartes, ar kurām būs iespējams iegādāties garšīgas pusdienas vai vakariņas jau uzreiz pēc posma noslēguma. Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms tā sākuma no pulksten 17:00 – 17:30. Dalības maksa no komandas 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Tāpat U14 un U17 vecuma grupās Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū. Tāpēc visi piektdienas vakarā – uz Street Burgers posmu pie LOC ledus halles!

Vecuma grupas:
U-14 zēni (2005. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-17 zēni (2002. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-99 vīrieši (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
U-99 sievietes (sievietes bez vecuma ierobežojuma)
MIX grupa (komandā spēlē vismaz viena sieviete)

„Bruģa bumba 2019” sacensību posmi:

3.posms    28. jūnijs    18:30     (Street Burgers posms)
4.posms    13. jūlijs    11:00     (T/n Kurzeme posms)
5.posms    31. jūlijs    18:30     (LOC Olimpiskā centra posms)
6.posms    10.augusts    11:00     (T/n Kurzeme noslēguma posms).

Pievieno komentāru

Sports